Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Moravec
Mateřský klub TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
21.9. 10:00 KP mladší žákyně HE003 HBC Strakonice - J.Hradec
21.9. 11:00 KP starší žákyně HF004 Strakonice - J.Hradec
22.9. 14:00 2.liga starší dorostenci Z AH003 Chodov - TJ D.Cerekev
22.9. 16:00 1.liga muži AB003 Chodov - HK Bystřice p.H.
5.10. 10:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA015 H.Brod - Baník Most B
5.10. 12:00 2.liga ženy - západ AS015 H. Brod B - Slavoj Tachov
5.10. 14:00 1.liga ženy AR015 H.Brod - Lázně Kynžvart
12.10. 14:30 1.liga mladší dorostenky AV020 J.Hradec - DHC Plzeň
12.10. 16:30 1.liga starších dorostenek AUA020 Házená J.Hradec - DHC Plzeň
12.10. 18:30 1.liga ženy AR020 J.Hradec - DHC Plzeň
16.10. 17:00 KP mladší žáci HB005 HBC Strakonice A - HBC Strakonice B
17.10. 16:00 KP mini 6+1 HA020 HBC Strakonice A - HBC Strakonice C
20.10. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ027 HK Lovosice - Dukla
20.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG027 HK Lovosice - Dukla
20.10. 16:00 2.liga muži SZČ AD027 HK Lovosice B - Dukla B
2.11. 09:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK031 C.S.Cargo HBC Jičín B - 1.HC Pardubice
2.11. 11:30 1.liga muži AB031 HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče
9.11. 09:00 KP mladší žáci HB006 HBC Strakonice A - Sezimovo Ústí A
9.11. 11:00 KP mladší žáci HB007 HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí B
9.11. 12:00 KP mladší žáci HB008 HBC Strakonice A - Sezimovo Ústí B
9.11. 14:00 KP mladší žáci HB009 HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí A
10.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA043 Písek - Poruba A
10.11. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV043 Písek - Poruba
16.11. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH043 Třeboň - TJ D.Cerekev
16.11. 18:00 2 liga muži JVČ AC043 Třeboň - TJ D.Cerekev
17.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV050 S.Vršovice - Zlín
17.11. 16:00 1.liga ženy AR050 S.Vršovice A - H.Brod
17.11. 18:00 2.liga ženy - západ AS050 S.Vršovice B - H. Brod B
23.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK049 Sokol Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B
23.11. 16:00 1.liga muži AB049 S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B"
Další