TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Králíček
Mateřský klub TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 19:00 AA189 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 21 : 27
28.4. 18:00 AA176 HBC Ronal Jičín - Kopřivnice 31 : 24
17.3. 17:00 AA116 HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín 21 : 20
3.2. 17:00 AA082 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 32 : 30
16.12. 18:00 AA073 HC ROBE Zubří - Kopřivnice 30 : 30
4.11. 18:00 AA039 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 26 : 25
7.10. 18:00 AA030 HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha 26 : 26
1.liga muži
18.3. 11:00 AB089 Házená L.Hustopeče - S.Vršovice 36 : 26
24.9. 11:00 AB040 HK Bystřice p.H. - S.Vršovice 29 : 25
2.liga muži JM
24.3. 17:00 AE092 Sokol V. Meziříčí - Ivančice 27 : 23
26.11. 17:00 AE063 Telnice - Ivančice 34 : 33
17.9. 17:00 AE008 Telnice - Bohunice 24 : 22
2.liga starší dorostenci - M
17.9. 15:00 AI010 Sokol Telnice - HBC Olomouc 27 : 26
Český pohár mužů
21.10. 16:00 AM068 Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel 24 : 33
Český pohár žen
14.12. 18:00 AN025 Sokol Poruba - Zora Olomouc 26 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
24.3. 15:00 AUB119 Sokol V. Meziříčí - Ostrava Zábřeh 21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00 AW209 HK Hodonín - HC Zlín 29 : 29
5.5. 15:00 AW204 Sokol Písek - Sokol Poruba 22 : 21
28.3. 18:00 AW155 HK Hodonín - Duslo Šaľa 17 : 37
11.3. 17:00 AW143 HC Zlín - Trenčín 32 : 19
17.2. 15:00 AW122 Sokol Písek - Zora Olomouc 21 : 26
3.1. 18:00 AW083 Zora Olomouc - Baník Most 20 : 24
11.11. 15:00 AW066 Sokol Písek - Sokol Poruba 20 : 26
16.9. 15:00 AW015 SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa 22 : 23
2.9. 18:00 AW005 Zora Olomouc - Sokol Poruba 23 : 23
Jihomoravská liga st. žáků
26.11. 15:00 LF075 Telnice - Újezd u Brna 36 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
18.3. 09:15 LH114 Házená L.Hustopeče - Telnice 12 : 25
26.11. 13:30 LH075 Telnice - Újezd u Brna 24 : 24
17.9. 13:30 LH010 Telnice - Bohunice B 36 : 11
ZL mladší žactvo II
11.2. 14:00 ZB093 Otrokovice_s - Zlín B_d 12 : 12
Další
Kalendář