Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Směja
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
27.4. 18:00 AC114 Třeboň - L.Vršovice 28 : 21
2.3. 18:00 AC075 Třeboň - 1.HC Pardubice 29 : 23
2.liga muži SZČ
9.3. 15:00 AD079 Ml. Boleslav - Dukla B 30 : 26
2.liga muži JM
12.5. 17:00 AE122 Telnice - TJ D.Cerekev 34 : 23
25.11. 15:00 AE049 Juliánov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 20 : 20
4.11. 17:00 AE032 Telnice - Sokol V. Meziříčí 37 : 26
3.11. 17:00 AE034 TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 34 : 25
14.10. 18:00 AE020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 26 : 30
2.liga muži SM
23.3. 18:00 AF094 SK Žeravice - Vsetín 20 : 24
1.liga starší dorostenci
8.12. 14:45 AG062 Sokol Nové Veselí - Liberec 32 : 18
2.liga starší dorostenci Z
18.5. 15:00 AH132 TJ Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 33 : 28
2.liga starší dorostenci V
23.3. 16:00 AI094 Žeravice - Vsetín 43 : 19
3.11. 15:00 AI034 TJ D.Cerekev - Vsetín 32 : 42
14.10. 16:00 AI020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 35 : 34
23.9. 14:00 AI004 Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966 37 : 42
1.liga mladší dorostenci
8.12. 12:45 AJ062 Sokol Nové Veselí - Liberec 34 : 17
8.12. 10:45 AJ063 Sokol Žďár n. S. - C.S.Cargo HBC Jičín 22 : 33
2.liga mladší dorostenci - Č
27.4. 16:00 AK114 Třeboň - Lokomotiva Vršovice 24 : 23
2.liga mladší dorostenci - JM
2.12. 12:15 ALA056 Nové Bránice - Újezd u Brna 42 : 29
25.11. 13:00 ALA049 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná 10 : 29
14.10. 14:00 ALA020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 42 : 15
Český pohár mužů
21.10. 17:00 AM064 Telnice - HC Zlín 32 : 31
6.9. 19:15 AM017 Juliánov - Bohunice 13 : 22
Žákovská liga starších žáků
9.12. 15:40 AO009 Zlín - TJ Sokol Velké Meziříčí 20 : 11
9.12. 14:50 AO008 SK Kuřim - Házená Mělník 25 : 22
9.12. 12:20 AO005 Zlín - Házená Mělník 24 : 15
9.12. 11:30 AO004 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 24 : 9
9.12. 10:40 AO003 Házená Mělník - TJ Sokol Velké Meziříčí 20 : 20
9.12. 09:00 AO001 TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc 1966 11 : 19
1.liga starších dorostenek
19.5. 12:00 AUA131 Zlín - Poruba A 21 : 20
Další
Kalendář