Házená v TV

18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Rusanov
Mateřský klub Sokol Újezd u Brna
Rok narození 1998
Typ licence Licence B
Platnost licence 24.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.3. 16:30 AE074 SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 28 : 34
28.10. 18:00 AE028 SKKP Brno B - TJ Sokol II. Prostějov 39 : 36
2.liga muži SM
9.3. 17:00 AF084 Napajedla - L.Zubří 35 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 12:00 AG072 Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy 28 : 23
8.12. 14:45 AG062 Sokol Nové Veselí - Liberec 32 : 18
16.9. 15:30 AG040 Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň 19 : 17
2.liga starší dorostenci V
17.3. 14:00 AI089 Sokol Sokolnice - TJ D.Cerekev 30 : 26
9.3. 15:00 AI084 TJ FS Napajedla - Bohunice 32 : 33
2.12. 14:00 AI059 Sokol Sokolnice - Bohunice 28 : 37
1.liga mladší dorostenci
24.2. 14:15 AJ072 Sokol Nové Veselí - Náchod 34 : 19
8.12. 12:45 AJ062 Sokol Nové Veselí - Liberec 34 : 17
8.12. 10:45 AJ063 Sokol Žďár n. S. - C.S.Cargo HBC Jičín 22 : 33
16.9. 17:30 AJ040 Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň A 36 : 26
16.9. 11:30 AJ041 Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 20 : 38
2.liga mladší dorostenci - JM
3.3. 18:00 ALA074 SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí 35 : 28
2.liga ženy - východ
11.11. 16:00 AT024 Hodonín B - L.Zubří 32 : 28
27.10. 11:00 AT017 Hodonín B - Karviná 29 : 26
1.liga starších dorostenek
16.2. 15:00 AUA055 HK Ivančice - Písek 38 : 19
2.liga mladší dorostenky - východ
15.12. 12:00 AVB028 SKH Velká n.V. - HK Hodonín 28 : 13
Jihomoravská liga st. žáků
3.3. 16:30 LF074 Handball Brno B - Sokolnice 33 : 12
28.10. 11:00 LF029 Bohunice - Telnice 25 : 36
Jihomoravská liga st. žákyní
11.11. 16:00 LG024 Hodonín - Měnín 25 : 12
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 12:00 LH085 Sokolnice - Nové Bránice 17 : 13
3.3. 15:00 LH074 Handball Brno A - Sokolnice 19 : 7
28.10. 09:30 LH029 Bohunice - Telnice 17 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyní
17.3. 16:15 LJ084 Újezd u Brna - SHK Veselí n. M. 7 : 14
3.3. 12:00 LJ051 Újezd u Brna - Ivančice 13 : 25
27.10. 09:15 LJ027 Hodonín - DDM Strážnice 11 : 19
7.10. 12:00 LJ015 Újezd u Brna - DDM Strážnice 5 : 13
Další
Kalendář
24.3. 10:45 Jihomoravská liga ml. žáků LH091 Nové Bránice - SK Kuřim
24.3. 12:15 2.liga mladší dorostenci - JM ALA093 Nové Bránice - Sokol Juliánov
31.3. 14:45 2.liga muži JM AE100 SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
31.3. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH100 Handball Brno A - Újezd u Brna
31.3. 16:30 Jihomoravská liga st. žáků LF100 Handball Brno B - Újezd u Brna
31.3. 18:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA100 SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
6.4. 11:00 2.liga ženy - východ AT047 Hodonín B - Karviná
6.4. 13:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ065 SHK Veselí n. M. - Velká n.V. A
1.5. 10:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ081 Hodonín - Ivančice
1.5. 11:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG055 Hodonín - Ivančice
4.5. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI119 TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966
4.5. 17:00 2.liga muži JM AE119 TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966
11.5. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB126 SKH Velká n.V. - SK Žeravice
12.5. 11:00 Jihomoravská liga st. žáků LF125 Bohunice - Ivančice
19.5. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH127 Handball Brno A - Nové Bránice