TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bareš
Mateřský klub TJ JM Chodov
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.4.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.2. 18:00 AC074 Třeboň - Zruč n.S. 39 : 21
5.11. 17:00 AC047 Libčice n. Vlt. - Zruč n.S. 30 : 22
8.10. 15:00 AC026 L.Vršovice - Praha 4 23 : 39
2.liga muži SVČ
21.4. 17:00 AD111 Liberec - Jablonec 22 : 25
11.3. 15:00 AD112 Slavia - Náchod B 34 : 28
3.3. 15:00 AD081 Ml. Boleslav - HK Lovosice B 25 : 22
17.2. 18:00 AD069 Ústí n.L. - Loko Louny 31 : 27
11.11. 10:00 AD053 Dukla B - Jablonec 34 : 25
30.9. 10:00 AD020 Dukla B - Slavia 29 : 23
23.9. 17:00 AD014 Loko Louny - Jablonec 34 : 20
16.9. 18:00 AD010 Ústí n.L. - HK Lovosice B 28 : 30
1.liga starší dorostenci
25.3. 15:00 AG092 Talent Plzeň - HK Lovosice 24 : 20
10.3. 14:00 AG097 Dukla - Kopřivnice 25 : 21
11.11. 14:00 AG053 Dukla - Sokol Nové Veselí 28 : 19
30.9. 14:00 AG020 Dukla - Zubří 18 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.10. 17:00 AH034 L.Vršovice - Náchod 29 : 30
23.9. 14:30 AH018 Loko Louny - ELP Jablonec 56 : 17
9.9. 15:00 AH007 TJ Sokol Bělá - Liberec 22 : 32
1.liga mladší dorostenci
6.5. 12:15 AJ122 HK Baník Most - Sokol Nové Veselí 33 : 32
21.4. 13:00 AJ111 Liberec - Sokol Nové Veselí 27 : 41
25.3. 13:00 AJ092 Talent Plzeň A - HK Lovosice 28 : 29
10.3. 12:00 AJ097 Dukla - Kopřivnice 37 : 23
11.11. 12:00 AJ053 Dukla - Sokol Nové Veselí 16 : 25
30.9. 12:00 AJ020 Dukla - Zubří 26 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
24.2. 16:00 AK074 Třeboň - 1.HC Pardubice 20 : 21
17.2. 16:00 AK069 HSK Tygři Ústí n.L. - Loko Louny 30 : 44
8.10. 13:00 AK026 Lokomotiva Vršovice - Náchod 22 : 42
23.9. 12:00 AK014 Loko Louny - Sokol Vršovice 34 : 25
16.9. 16:00 AK010 HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice 33 : 32
Český pohár mužů
20.10. 18:00 AM055 Slavia - M.A.T. Plzeň 16 : 41
Další
Kalendář
26.5. 16:00 2.liga starší dorostenci Č AH219 TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
27.5. 19:30 Přebor Prahy mužů BA046 Čambavamba - Slavia B