TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jakub Šulc
Mateřský klub Zahraničí
Rok narození 1982
Typ licence Licence B
Platnost licence 2.3.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
16.3. 17:00 AC090 Slavia - Kutná Hora 36 : 26
24.2. 10:30 AC072 Sezimovo Ústí - Č.Budějovice 23 : 25
27.10. 17:00 AC028 Č.Budějovice - H.Brod 30 : 28
7.10. 17:00 AC015 L.Vršovice - H.Brod 26 : 25
2.liga muži SZČ
2.3. 10:00 AD078 Dukla B - Košutka 26 : 31
9.12. 16:00 AD064 VŠ Plzeň - HK Lovosice B 33 : 27
1.liga starší dorostenci
25.11. 12:00 AG051 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 34 : 28
23.9. 15:00 AG006 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 23 : 23
2.liga starší dorostenci Z
7.10. 15:00 AH015 L.Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 36 : 28
1.liga mladší dorostenci
2.3. 12:00 AJ078 Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A 26 : 26
25.11. 16:00 AJ052 Sokol Žďár n. S. - Dukla 23 : 39
25.11. 14:00 AJ051 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 36 : 31
2.liga mladší dorostenci - Č
7.10. 13:00 AK015 Lokomotiva Vršovice - HK Baník Most 26 : 38
Český pohár mužů
20.10. 19:00 AM052 Č.Budějovice - S.Vršovice 27 : 30
Český pohár žen
17.11. 19:00 AN025 J.Hradec - Slavia Praha 24 : 36
5.9. 18:30 AN009 Č.Budějovice - J.Hradec 27 : 28
Žákovská liga starších žaček
9.3. 16:30 AP200 Sokol V. Meziříčí - Házená Mělník 26 : 13
9.3. 15:40 AP199 S.Vršovice - Písek B 22 : 20
9.3. 14:00 AP197 Házená Mělník - S.Vršovice 18 : 26
9.3. 12:20 AP195 S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí 29 : 20
9.3. 11:30 AP194 Házená Mělník - Slavia 7 : 31
9.2. 16:45 AP130 DHK Zora Olomouc - Jiskra Třeboň 13 : 18
9.2. 15:50 AP129 Ivančice - Písek A 8 : 21
9.2. 15:00 AP128 Házená Mělník - DHK Zora Olomouc 10 : 34
9.2. 11:35 AP124 Jiskra Třeboň - Házená Mělník 29 : 16
9.2. 10:45 AP123 DHK Zora Olomouc - Písek A 14 : 19
2.12. 18:00 AP040 Sokol V. Meziříčí - DHC Plzeň 19 : 19
2.12. 16:00 AP038 Jiskra Třeboň - Sokol V. Meziříčí 22 : 19
2.12. 13:00 AP035 Jiskra H. Brod - Sokol V. Meziříčí 19 : 10
2.12. 12:00 AP034 DHC Plzeň - Jiskra Třeboň 21 : 15
Další
Kalendář
24.3. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH094 Jiskra Havlíčkův Brod - Náchod
24.3. 18:00 2 liga muži JVČ AC094 H.Brod - Č.Budějovice
30.3. 17:00 2 liga muži JVČ AC100 Č.Budějovice - HBC Strakonice B
4.5. 16:00 2 liga muži JVČ AC119 HBC Strakonice B - 1.HC Pardubice
11.5. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK122 TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
11.5. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH122 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
11.5. 18:00 2 liga muži JVČ AC122 Sokol Úvaly - HBC Strakonice B
19.5. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ132 Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice
19.5. 15:00 1.liga starší dorostenci AG132 Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice