TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jakub Šulc
Mateřský klub Zahraničí
Rok narození 1982
Typ licence Licence B
Platnost licence 2.3.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 11:00 AC122 Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Plzeň 23 : 22
22.4. 11:00 AC109 Sezimovo Ústí - H.Brod 26 : 23
24.2. 18:30 AC075 Č.Budějovice - VŠ Plzeň 28 : 27
19.11. 13:30 AC056 TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí 35 : 27
4.11. 18:00 AC043 H.Brod - Sezimovo Ústí 24 : 23
28.10. 17:00 AC038 Č.Budějovice - Libčice n. Vlt. 26 : 26
1.10. 11:00 AC021 Sezimovo Ústí - Zruč n.S. 26 : 17
23.9. 17:00 AC016 Č.Budějovice - Sezimovo Ústí 21 : 22
17.9. 18:00 AC007 H.Brod - Košutka 23 : 34
10.9. 11:00 AC006 Zruč n.S. - Košutka 23 : 33
2.liga muži SVČ
24.3. 10:00 AD096 Dukla B - Liberec 35 : 32
2.liga muži JM
3.3. 17:00 AE080 TJ D.Cerekev - Juliánov 32 : 31
16.9. 17:00 AE012 TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí 16 : 22
1.liga starší dorostenci
24.3. 14:00 AG096 Dukla - Sokol Ostrava 38 : 20
19.11. 11:30 AG057 Talent Plzeň - Dukla 29 : 32
2.liga starší dorostenci Č
19.5. 15:30 AH214 HBC Strakonice 1921 - L.Vršovice 29 : 25
6.5. 09:00 AH194 Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč 38 : 25
14.4. 13:00 AH174 ZJ Kovofiniš Ledeč - HBC Strakonice 1921 27 : 21
7.4. 16:15 AH163 HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové 28 : 28
7.10. 15:30 AH039 HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí 33 : 29
1.10. 09:00 AH027 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice 26 : 32
1.liga mladší dorostenci
24.3. 12:00 AJ096 Dukla - Liberec 40 : 28
19.11. 09:30 AJ057 Talent Plzeň A - Dukla 16 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
4.11. 16:00 AK043 Jiskra Havlíčkův Brod - HSK Tygři Ústí n.L. 39 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
16.9. 15:00 ALA012 TJ D.Cerekev - Újezd u Brna 24 : 27
Český pohár mužů
2.9. 17:00 AM001 TJ D.Cerekev - Zruč n.S. 21 : 26
Český pohár žen
28.9. 17:00 AN012 J.Hradec - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
Žákovská liga starších žáků
20.1. 15:00 AO058 TJ Cement Hranice - Házená Mělník 22 : 13
20.1. 14:00 AO057 HBC Strakonice - SK Kuřim 28 : 20
20.1. 12:00 AO055 SK Kuřim - Házená Mělník 13 : 19
Další
Kalendář