TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Zdeněk Levíček
Mateřský klub SKKP Handball Brno
Rok narození 1978
Typ licence Licence C
Platnost licence 5.2.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.10. 18:00 AE020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 26 : 30
6.10. 17:00 AE015 Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov 31 : 24
22.9. 17:00 AE001 TJ D.Cerekev - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 21 : 33
2.liga starší dorostenci V
14.10. 16:00 AI020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 35 : 34
22.9. 15:00 AI001 TJ D.Cerekev - Rožnov p.R. 24 : 42
1.liga mladší dorostenci
4.10. 17:00 AJ018 Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S. 37 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
14.10. 14:00 ALA020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice 42 : 15
Jihomoravská liga mužů
16.9. 11:00 LA007 Hostěrádky - Měnín 30 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
6.10. 15:00 LF015 Ivančice - Handball Brno A 10 : 37
22.9. 10:45 LF005 Juliánov - Sokolnice 18 : 17
Jihomoravská liga st. žákyní
15.9. 10:30 LG003 SK Kuřim - Měnín 15 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
22.9. 09:30 LH005 Juliánov - Sokolnice 13 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyní
15.9. 09:00 LJ005 SK Kuřim - Újezd u Brna 16 : 6
Kalendář
20.10. 12:30 Liga Vysočiny - mladší žáci JC051 SK Kuřim B - Sokol Žďár n. S.
20.10. 13:00 Liga Vysočiny - mladší žáci JC052 Sokol N. Veselí B - Sokol N. Veselí A
20.10. 14:00 Liga Vysočiny - mladší žáci JC054 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí B
20.10. 14:30 Liga Vysočiny - mladší žáci JC055 Sokol N. Veselí A - TJ D. Cerekev
20.10. 15:30 Liga Vysočiny - mladší žáci JC057 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí A
20.10. 16:00 Liga Vysočiny - mladší žáci JC058 Sokol N. Veselí B - TJ D. Cerekev
20.10. 17:00 Liga Vysočiny - mladší žáci JC060 TJ D. Cerekev - Sokol Žďár n. S.
27.10. 13:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH025 SK Kuřim - Nové Bránice
27.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA025 SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná
27.10. 17:00 2.liga muži JM AE025 SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
3.11. 13:00 2.liga muži JM AE035 SHC Maloměřice B - Juliánov
3.11. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH035 SHC Maloměřice - Juliánov
10.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ038 Velká n.V. A - DDM Strážnice
10.11. 10:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ040 Velká n.V. B - SK Kuřim
10.11. 12:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ039 SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
18.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF048 Ivančice - Juliánov
18.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA048 HK Ivančice - Sokol Juliánov
18.11. 17:00 2.liga muži JM AE048 Ivančice - Juliánov
1.12. 10:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB055 Újezd u Brna - HK Hodonín
1.12. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ024 Újezd u Brna - Hodonín
8.12. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB020 Napajedla_s - Otrokovice_s
8.12. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI063 TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
8.12. 17:00 2.liga muži SM AF063 Napajedla - Luhačovice