TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Kräuter
Mateřský klub Sokol Horka n. M.
Rok narození 1999
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
9.3. 17:00 AE084 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 30 : 26
3.3. 17:00 AE073 Bohunice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 34 : 24
2.3. 17:00 AE076 Ivančice - Telnice 28 : 33
8.12. 18:00 AE064 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 29 : 20
11.11. 17:00 AE040 Bohunice - TJ D.Cerekev 36 : 18
4.11. 10:30 AE031 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966 25 : 24
13.10. 13:00 AE024 SHC Maloměřice B - SK Kuřim 23 : 28
30.9. 12:30 AE007 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice 30 : 31
22.9. 17:00 AE004 Ivančice - HBC Olomouc 1966 38 : 28
2.liga muži SM
16.3. 18:00 AF085 Napajedla - Rožnov p.R. 30 : 25
1.12. 16:00 AF058 Házená Uničov - Napajedla 24 : 31
27.10. 17:00 AF025 Házená Uničov - Rožnov p.R. 26 : 35
2.liga starší dorostenci V
16.3. 16:00 AI085 TJ FS Napajedla - Rožnov p.R. 11 : 38
3.3. 15:00 AI073 Bohunice - Rožnov p.R. 26 : 43
8.12. 16:00 AI064 HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel 31 : 38
11.11. 13:00 AI040 Bohunice - TJ D.Cerekev 37 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
9.3. 15:00 ALA084 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 30 : 25
3.3. 13:00 ALA073 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná 31 : 33
2.3. 15:00 ALA076 HK Ivančice - Újezd u Brna 42 : 38
8.12. 14:00 ALA064 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 30 : 21
11.11. 15:00 ALA040 Bohunice - Nové Bránice 24 : 32
4.11. 12:30 ALA031 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 19 : 42
30.9. 10:30 ALA007 TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice 29 : 37
22.9. 15:00 ALA004 HK Ivančice - HBC Olomouc 1966 35 : 55
Český pohár žen
28.9. 13:00 AN015 SK UP Olomouc - HK Ivančice 34 : 31
Žákovská liga starších žáků
17.3. 16:30 AO200 Dukla B - HBC Olomouc 1966 14 : 27
17.3. 14:50 AO198 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B 20 : 21
17.3. 14:00 AO197 HBC Olomouc 1966 - HCB Karviná 19 : 18
17.3. 11:30 AO194 HBC Olomouc 1966 - Pepino SKP Frýdek-Místek 18 : 17
17.3. 10:40 AO193 Dukla B - HK FCC Město Lovosice 21 : 31
Další
Kalendář
23.3. 10:15 LOLK Starší žáci OB053 HBC Olomouc 1966 B - TJ Sokol Centrum Haná A
23.3. 14:00 2.liga muži JM AE096 HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
23.3. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA096 HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
23.3. 18:00 2.liga starší dorostenci V AI096 HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla
31.3. 09:00 LOLK Starší žačky OA055 DHK Zora Olomouc A - Otrokovice
31.3. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV093 Olomouc - DHK Baník Most
31.3. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA093 Olomouc - DHK Baník Most
6.4. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF104 SK Kuřim - Juliánov
6.4. 15:00 2.liga muži SM AF104 Házená Uničov - Sokol Ostrava
12.5. 09:00 LOLK Mladší žactvo I - jarní část OE018 TJ Sokol Centrum Haná A - Sokol Horka n.M.
12.5. 10:30 LOLK Starší žáci OB071 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel
12.5. 16:00 2.liga muži JM AE121 TJ Sokol II. Prostějov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
18.5. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF129 Ivančice - Sokolnice
18.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA129 HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
18.5. 17:00 2.liga muži JM AE129 Ivančice - Sokol V. Meziříčí