Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Deml
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
30.3. 17:00 AA135 TJ Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 20 : 27
13.2. 18:30 AA103 Dukla Praha - TJ Tatran Litovel 31 : 18
3.10. 18:00 AA029 M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno 28 : 22
1.liga muži
4.5. 11:00 AB118 Maloměřice - HC Zlín 24 : 23
10.3. 16:00 AB079 Chodov - Maloměřice 35 : 26
2.3. 17:00 AB074 Náchod - HC Zlín 23 : 22
22.9. 17:00 AB006 Náchod - Házená L.Hustopeče 20 : 23
2 liga muži JVČ
10.3. 14:00 AC079 Chodov B - Kutná Hora 28 : 33
2.liga muži SZČ
4.11. 16:00 AD031 VŠ Plzeň - Ml. Boleslav 23 : 19
7.10. 10:00 AD013 Dukla B - Ml. Boleslav 25 : 19
2.liga muži JM
4.5. 13:00 AE118 SHC Maloměřice B - Sokol V. Meziříčí 30 : 22
1.liga starší dorostenci
20.3. 19:00 AG089 C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň 29 : 27
21.10. 15:00 AG026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 20 : 32
2.liga starší dorostenci Z
3.5. 18:30 AH088 1.HK Dvůr Králové - Jiskra Havlíčkův Brod 43 : 18
15.12. 10:00 AH028 Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod 39 : 29
1.liga mladší dorostenci
29.3. 18:00 AJ100 Náchod - Talent Škoda JS Plzeň A 21 : 26
20.3. 17:00 AJ089 C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň A 21 : 27
2.3. 10:30 AJ074 Náchod - Sokol Žďár n. S. 33 : 34
23.2. 18:00 AJ071 Sokol Žďár n. S. - Liberec 26 : 20
21.10. 13:00 AJ026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 29 : 37
22.9. 15:00 AJ006 Náchod - Sokol Nové Veselí 23 : 30
2.liga mladší dorostenci - JM
4.5. 09:00 ALA118 Maloměřice - Sokol V. Meziříčí 26 : 40
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN027 Baník Most - Zora Olomouc 28 : 22
1.liga ženy
11.5. 18:00 AR126 J.Hradec - H.Brod 24 : 34
24.2. 15:30 AR067 HK Ivančice - Bohunice 35 : 20
2.12. 15:00 AR059 Kobylisy - HC Plzeň 26 : 20
27.10. 13:00 AR035 Sokol V. Meziříčí - H.Brod 31 : 24
15.9. 17:00 AR001 Bohunice - HK Ivančice 22 : 25
2.liga ženy - západ
25.1. 19:00 AS063 Turnov - Lázně Kynžvart 23 : 24
1.liga starších dorostenek
11.5. 16:00 AUA126 Házená J.Hradec - DHK Baník Most 25 : 29
Další
Kalendář