Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Ochmann
Mateřský klub Sokol Horka n. M.
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 16:00 AE022 TJ Sokol II. Prostějov - Juliánov 22 : 18
2.liga muži SM
17.11. 15:00 AF047 Házená Uničov - Vsetín 31 : 33
29.9. 17:00 AF008 Napajedla - Vsetín 23 : 26
1.liga starší dorostenci
20.10. 14:00 AG030 Zlín - Zubří 26 : 37
2.liga starší dorostenci V
29.9. 15:00 AI008 TJ FS Napajedla - Vsetín 31 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
20.10. 12:00 ALB030 Zlín - HC Zubří B 28 : 31
Český pohár mužů
1.9. 15:00 AM020 Házená Uničov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 34 : 25
1.liga starších dorostenek
10.11. 15:00 AUA045 Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 17
27.10. 13:00 AUA035 Zlín - DHK Baník Most 23 : 37
1.liga mladší dorostenky
11.11. 11:00 AV045 Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 34 : 21
3.11. 14:00 AV038 Kunovice - DHK Baník Most 24 : 27
27.10. 15:00 AV035 Zlín - DHK Baník Most 25 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
24.11. 12:00 AVB050 SKH Velká n.V. - 1.SC Bohumín 38 : 26
Jihomoravská liga ml. žákyní
24.11. 10:30 LJ040 Velká n.V. B - SK Kuřim 6 : 11
24.11. 09:00 LJ029 Velká n.V. A - SK Kuřim 8 : 16
LOLK Starší žačky
11.11. 09:00 OA043 DHK Zora Olomouc B - SHK Kunovice 25 : 12
3.11. 11:00 OA039 SHK Kunovice - TJ Holešov 16 : 22
27.10. 11:30 OA031 Zlín A - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 33 : 6
6.10. 10:30 OA016 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Zora Olomouc B 5 : 26
23.9. 10:30 OA006 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Holešov 4 : 34
LOLK Starší žáci
10.11. 10:30 OB039 HBC Olomouc 1966 A - Sokol Horka n.M. 45 : 13
14.10. 14:30 OB018 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice 11 : 28
LOLK Mladší žactvo I.
6.10. 09:00 OC009 TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc 1966 27 : 20
LOLK Mladší žactvo II.
10.11. 13:30 OD036 DHK Zora Olomouc B - SK Droždín 6 : 14
24.10. 17:00 OD022 TJ Senice na Hané - DHK Zora Olomouc B 14 : 2
14.10. 16:00 OD014 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M. 6 : 19
14.10. 09:00 OD015 TJ Senice na Hané - Házená Uničov 27 : 5
7.10. 13:00 OD012 Sokol Horka n.M. - DHK Zora Olomouc B 26 : 3
30.9. 09:00 OD008 TJ Senice na Hané - TJ Cement Hranice 22 : 19
22.9. 09:00 OD003 SK Droždín - DHK Zora Olomouc B 16 : 5
Další
Kalendář
23.2. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA067 TJ Sokol Centrum Haná - Nové Bránice
23.2. 17:00 2.liga muži JM AE067 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ D.Cerekev
16.3. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB089 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O.
16.3. 12:30 2.liga muži SM AF089 Luhačovice - SKH Polanka n.O
24.3. 13:45 Jihomoravská liga ml. žáků LH095 Telnice - Bohunice
24.3. 15:15 Jihomoravská liga st. žáků LF095 Telnice - Bohunice
24.3. 17:00 2.liga muži JM AE095 Telnice - Bohunice
6.4. 10:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ064 Velká n.V. B - Bohunice
6.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB100 SKH Velká n.V. - Bohunice
7.4. 16:00 2.liga muži JM AE107 TJ Sokol II. Prostějov - Sokol V. Meziříčí
14.4. 16:00 2.liga ženy - východ AT050 SK Žeravice - Hodonín B
28.4. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG037 SHK Veselí n. M. - Ivančice
28.4. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA110 SHK Veselí n.M. - Písek
4.5. 15:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB118 TJ Cement Hranice - Zlín
4.5. 17:30 2.liga starší dorostenci V AI118 TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla
5.5. 15:00 2.liga muži SM AF117 Házená Uničov - L.Zubří
11.5. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA123 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice
11.5. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI123 HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice
11.5. 18:00 2.liga muži JM AE123 HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice B
18.5. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA132 Olomouc - Písek
19.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA128 Sokol Juliánov - Bohunice
19.5. 15:00 2.liga muži JM AE128 Juliánov - Bohunice