TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslava Směšná
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1995
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
22.9. 11:00 AT005 Hodonín B - SK Žeravice 43 : 17
1.liga starších dorostenek
23.9. 13:00 AUA009 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19 : 28
16.9. 14:00 AUA002 Zlín - Písek 47 : 20
Jihomoravská liga st. žákyní
22.9. 13:00 LG005 Hodonín - SK Kuřim 29 : 8
Jihomoravská liga ml. žákyní
22.9. 09:15 LJ009 Hodonín - SHK Veselí n. M. 6 : 12
LOLK Starší žačky
16.9. 12:30 OA004 Zlín A - DHK Zora Olomouc B 37 : 19
ZL mladší žactvo II
16.9. 11:00 ZB012 Zlín C_d - Hovězí_d 15 : 12
Kalendář
29.9. 16:00 2.liga muži JM AE011 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim
13.10. 13:30 ZL starší žáci ZC016 Holešov - Zlín
13.10. 15:00 LOLK Starší žačky OA024 TJ Holešov - HK Bystřice p.H.
13.10. 17:00 2.liga muži SM AF020 TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
27.10. 09:30 LOLK Mladší žactvo I. OC016 TJ Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
27.10. 11:00 LOLK Starší žáci OB026 TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Centrum Haná A
27.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB025 TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
27.10. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI025 TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
3.11. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB039 SKH Velká n.V. - Karviná
3.11. 15:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ031 Velká n.V. B - Ivančice
4.11. 10:15 MSL Muži II. A2033 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka n.M.
10.11. 16:00 2.liga muži JM AE039 SKKP Brno B - SHC Maloměřice B
17.11. 12:30 1.liga mladší dorostenci AJ044 Velká Bystřice - Zubří
18.11. 08:45 LOLK Starší žáci OB044 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Cement Hranice
18.11. 10:30 2.liga muži JM AE043 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Telnice
18.11. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA043 TJ Sokol Centrum Haná - Újezd u Brna
18.11. 14:30 LOLK Starší žáci OB045 TJ Sokol Centrum Haná B - Házená Velká Bystřice
18.11. 16:00 LOLK Mladší žactvo I. OC026 TJ Sokol Centrum Haná A - Házená Velká Bystřice
24.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB049 SK Žeravice - Újezd u Brna
24.11. 16:00 2.liga ženy - východ AT027 SK Žeravice - Karviná
1.12. 15:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB057 TJ Cement Hranice - HC Zubří B
1.12. 17:30 2.liga starší dorostenci V AI057 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966