Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslava Směšná
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1995
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.11. 10:30 AE043 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Telnice 32 : 29
29.9. 16:00 AE011 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim 29 : 32
2.liga muži SM
14.10. 10:30 AF020 TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 33 : 25
2.liga starší dorostenci V
1.12. 13:00 AI057 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 36 : 38
2.liga mladší dorostenci - JM
18.11. 12:30 ALA043 TJ Sokol Centrum Haná - Újezd u Brna 45 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
1.12. 11:00 ALB057 TJ Cement Hranice - HC Zubří B 33 : 40
Žákovská liga starších žáků
9.12. 14:10 AO048 HCB Karviná - Telnice 20 : 23
9.12. 13:20 AO047 Polanka - Ostrava 11 : 19
9.12. 11:40 AO045 Ostrava - Telnice 16 : 23
9.12. 09:00 AO042 HCB Karviná - Ostrava 21 : 16
9.12. 08:00 AO041 Kopřivnice - Polanka 19 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.1. 16:45 AP070 Strakonice - Házená Mělník 29 : 6
12.1. 14:55 AP068 HC Zlín - Strakonice 16 : 17
12.1. 13:05 AP066 Sokol Poruba - HC Zlín 15 : 25
12.1. 11:15 AP064 Házená Mělník - HC Zlín 5 : 27
12.1. 09:25 AP062 HC Zlín - TJ Holešov 24 : 16
2.liga ženy - východ
22.9. 11:00 AT005 Hodonín B - SK Žeravice 43 : 17
1.liga starších dorostenek
23.9. 13:00 AUA009 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19 : 28
16.9. 14:00 AUA002 Zlín - Písek 47 : 20
Jihomoravská liga st. žákyní
22.9. 13:00 LG005 Hodonín - SK Kuřim 29 : 8
Jihomoravská liga ml. žákyní
22.9. 09:15 LJ009 Hodonín - SHK Veselí n. M. 6 : 12
LOLK Starší žačky
16.9. 12:30 OA004 Zlín A - DHK Zora Olomouc B 37 : 19
LOLK Starší žáci
18.11. 08:45 OB044 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Cement Hranice 36 : 17
MSL Muži II.
4.11. 10:15 A2033 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka n.M. 25 : 19
ZL mladší žactvo II
16.9. 11:00 ZB012 Zlín C_d - Hovězí_d 15 : 12
Další
Kalendář
23.2. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB071 Zábřeh - SK Žeravice
23.2. 15:15 2.liga starších dorostenek AUB071 Ostrava Zábřeh - H.Brod
24.2. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ067 Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A
24.2. 15:00 1.liga starší dorostenci AG067 HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
3.3. 14:00 2.liga ženy - východ AT034 L.Zubří - Poruba B
9.3. 12:00 ZLJ mladší žáci III. ZBB008 Zubří B_ch - Zlín C_d
9.3. 13:15 ZL starší žáci ZC040 Zubří - Uh. Hradiště
9.3. 15:00 2.liga ženy - východ AT039 L.Zubří - Hodonín B
10.3. 10:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB083 HC Nový Jičín - SKH Velká n.V.
23.3. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ095 Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
23.3. 14:00 1.liga starší dorostenci AG095 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
23.3. 16:00 2.liga muži SM AF095 Pepino SKP F-M B - L.Zubří
30.3. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB099 Házená Paskov - Kopřivnice
31.3. 09:00 MSL Mladší žáci I. - jaro 2019 ND006 Polanka - Fr.-Místek A
31.3. 10:30 MSL Starší žáci I. B036 Polanka - Fr.-Místek A
31.3. 12:00 MSL Muži I. A1038 SKH Polanka B - Krmelín
7.4. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB106 SKH Polanka n.O. - Házená Paskov
7.4. 16:30 2.liga muži SM AF106 SKH Polanka n.O - L.Zubří
25.4. 17:30 MSL Starší žáci I. B045 SK Opava - Polanka
27.4. 10:45 2.liga mladší dorostenky - východ AVB112 Paskov - Karviná
27.4. 12:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB112 Házená Paskov - TJ Cement Hranice
4.5. 11:00 MSL Starší žačky J062 SC Bohumín - Sokol Poruba
4.5. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB116 Bohumín - Slavoj Žirovnice
5.5. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB116 1.SC Bohumín - SKH Velká n.V.