TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kremláček
Mateřský klub HK Ivančice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 18:00 AC066 Sokol Žďár n. S. - TJ Lokomotiva Plzeň 36 : 29
5.11. 16:00 AC044 Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň 34 : 29
14.10. 19:00 AC033 Sokol Žďár n. S. - Košutka 31 : 28
1.liga starší dorostenci
4.3. 16:30 AG080 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 36 : 28
2.liga starší dorostenci - M
21.4. 14:00 AI180 Sokol Sokolnice - Litovel 24 : 37
11.3. 15:30 AI231 Sokol Sokolnice - Bohunice 29 : 32
10.2. 19:00 AI239 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M. 41 : 35
24.9. 14:00 AI024 Sokol Sokolnice - Sokol Telnice 26 : 27
1.liga mladší dorostenci
25.3. 14:00 AJ093 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M 31 : 23
25.3. 12:00 AJ094 Sokol Žďár n. S. - Jičín 27 : 21
4.3. 14:30 AJ080 Sokol Nové Veselí - Karviná 41 : 21
4.3. 12:30 AJ081 Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 35 : 28
26.11. 13:45 AJ066 Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 26 : 44
5.11. 14:00 AJ045 Sokol Nové Veselí - Liberec 37 : 18
5.11. 12:00 AJ044 Sokol Žďár n. S. - Dukla 27 : 30
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 17:30 ALA107 SKKP Handball Brno B - Nové Bránice 34 : 19
18.3. 09:00 ALA085 Nové Bránice - Napajedla 25 : 34
18.2. 17:30 ALA072 SKKP Handball Brno A - Bohunice 25 : 33
18.2. 15:30 ALA068 SKKP Handball Brno B - Újezd u Brna 43 : 27
3.11. 19:30 ALA038 Sokol Juliánov - Maloměřice 28 : 26
22.10. 12:15 ALA041 Nové Bránice - SKKP Handball Brno B 19 : 32
Český pohár mužů
3.9. 17:00 AM020 Juliánov - Házená L.Hustopeče 20 : 40
Český pohár žen
28.9. 17:00 AN015 Bohunice - Otrokovice 27 : 19
2.liga ženy - východ
10.2. 14:00 AT033 Hodonín B - Poruba B 29 : 33
19.11. 16:00 AT027 Hodonín B - Karviná 38 : 9
11.11. 17:00 AT022 Bohunice - Karviná 29 : 14
2.liga mladší dorostenky - východ
3.2. 13:00 AVB077 HK Hodonín - SK Žeravice 20 : 34
9.12. 13:40 AVB064 Zábřeh - HK Hodonín 28 : 18
Jihomoravská liga mužů
21.4. 16:00 LA042 Sokolnice - Hostěrádky 29 : 22
24.9. 16:00 LA012 Sokolnice - Nové Bránice 34 : 32
Další
Kalendář
25.4. 16:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH150 Juliánov - Handball Brno A
25.4. 17:30 Jihomoravská liga st. žáků LF150 Juliánov - Handball Brno
25.4. 19:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA117 Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A
5.5. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB121 Žeravice - Rožnov p.R.
5.5. 14:00 LOLK Starší žáci OB044 Žeravice - Házená Velká Bystřice
5.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB120 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
5.5. 18:00 2.liga muži SM AF121 Žeravice - Rožnov p.R.
19.5. 00:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB130 HK Hodonín - Zábřeh
26.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI222 Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.