TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jindřich Berger
Mateřský klub Tatran Bohunice
Rok narození 1991
Typ licence Licence B
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.11. 17:00 AE048 Ivančice - Juliánov 34 : 23
3.11. 17:00 AE036 SK Kuřim - Ivančice 31 : 32
27.10. 17:00 AE025 SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 32 : 28
6.10. 17:00 AE015 Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov 31 : 24
29.9. 17:00 AE008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 32 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
2.12. 12:15 ALA056 Nové Bránice - Újezd u Brna 42 : 29
18.11. 15:00 ALA048 HK Ivančice - Sokol Juliánov 41 : 11
3.11. 15:00 ALA036 SK Kuřim - HK Ivančice 42 : 31
27.10. 15:00 ALA025 SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná 32 : 26
29.9. 15:00 ALA008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Handball Brno A 24 : 32
23.9. 12:15 ALA001 Nové Bránice - TJ Sokol Centrum Haná 31 : 29
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM042 Ivančice - Házená L.Hustopeče 29 : 26
Žákovská liga starších žáků
17.2. 15:50 AO139 S.Vršovice - Sokol N. Veselí 13 : 21
17.2. 14:55 AO138 Úvaly - HCB Karviná 12 : 26
17.2. 13:05 AO136 Sokol N. Veselí - Úvaly 25 : 19
17.2. 12:20 AO135 S.Vršovice - HCB Karviná 17 : 21
17.2. 10:30 AO133 HCB Karviná - Sokol N. Veselí 18 : 14
2.liga ženy - východ
13.10. 13:00 AT010 Hodonín B - Poruba B 28 : 43
2.liga mladší dorostenky - východ
13.10. 11:00 AVB022 HK Hodonín - SK Žeravice 26 : 28
Liga Vysočiny - starší žáci
21.10. 13:30 JB039 Sokol V. Meziříčí B - Sokol N. Veselí 4 : 12
21.10. 12:45 JB038 SK Kuřim B - Sokol V. Meziříčí A 15 : 15
21.10. 11:15 JB036 Sokol V. Meziříčí B - Sokol V. Meziříčí A 13 : 19
21.10. 10:30 JB035 TJ D. Cerekev - SK Kuřim B 14 : 20
21.10. 09:00 JB033 SK Kuřim B - Sokol V. Meziříčí B 20 : 6
Jihomoravská liga mužů
28.10. 11:00 LA028 Hostěrádky - Újezd u Brna 21 : 36
9.9. 16:00 LA004 Sokolnice - Juliánov B 35 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
10.3. 16:30 LF081 Handball Brno A - Ivančice 31 : 19
9.3. 10:00 LF080 Újezd u Brna - SK Kuřim 27 : 45
4.12. 18:00 LF064 Házená L.Hustopeče - SK Kuřim 21 : 32
18.11. 13:00 LF048 Ivančice - Juliánov 25 : 19
Další
Kalendář
2.5. 17:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ061 DDM Strážnice - Ivančice