TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jindřich Berger
Mateřský klub Tatran Bohunice
Rok narození 1991
Typ licence Licence B
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.10. 17:00 AE015 Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov 31 : 24
29.9. 17:00 AE008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 32 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
29.9. 15:00 ALA008 Sokol V. Meziříčí - SKKP Handball Brno A 24 : 32
23.9. 12:15 ALA001 Nové Bránice - TJ Sokol Centrum Haná 31 : 29
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM042 Ivančice - Házená L.Hustopeče 29 : 26
2.liga ženy - východ
13.10. 13:00 AT010 Hodonín B - Poruba B 28 : 43
2.liga mladší dorostenky - východ
13.10. 11:00 AVB022 HK Hodonín - SK Žeravice 26 : 28
Jihomoravská liga mužů
9.9. 16:00 LA004 Sokolnice - Juliánov B 35 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
6.10. 15:00 LF015 Ivančice - Handball Brno A 10 : 37
22.9. 10:45 LF005 Juliánov - Sokolnice 18 : 17
Jihomoravská liga st. žákyní
15.9. 10:30 LG003 SK Kuřim - Měnín 15 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
23.9. 10:30 LH001 Nové Bránice - Újezd u Brna 13 : 21
22.9. 09:30 LH005 Juliánov - Sokolnice 13 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyní
13.10. 09:30 LJ018 Hodonín - SK Kuřim 5 : 19
15.9. 09:00 LJ005 SK Kuřim - Újezd u Brna 16 : 6
Kalendář
20.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ023 SK Kuřim - Bohunice
20.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG013 SK Kuřim - Ivančice
20.10. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ030 Sokol Žďár n. S. - Zubří
27.10. 13:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH025 SK Kuřim - Nové Bránice
27.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA025 SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná
27.10. 17:00 2.liga muži JM AE025 SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
3.11. 13:00 2.liga muži JM AE035 SHC Maloměřice B - Juliánov
3.11. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH035 SHC Maloměřice - Juliánov
10.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ038 Velká n.V. A - DDM Strážnice
10.11. 10:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ040 Velká n.V. B - SK Kuřim
10.11. 12:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ039 SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
18.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF048 Ivančice - Juliánov
18.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA048 HK Ivančice - Sokol Juliánov
18.11. 17:00 2.liga muži JM AE048 Ivančice - Juliánov
1.12. 10:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB055 Újezd u Brna - HK Hodonín
1.12. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ024 Újezd u Brna - Hodonín
8.12. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB020 Napajedla_s - Otrokovice_s
8.12. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI063 TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
8.12. 17:00 2.liga muži SM AF063 Napajedla - Luhačovice