Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dolejší
Mateřský klub TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození 1973
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
17.2. 17:00 AB068 Dvůr Králové - Náchod 17 : 18
18.11. 16:00 AB057 Náchod - Chodov 29 : 36
10.9. 17:00 AB006 Jičín B - HK Bystřice p.H. 21 : 24
2.liga muži SVČ
18.11. 18:00 AD057 Náchod B - Dukla B 30 : 37
12.11. 17:30 AD050 1.HC Pardubice - HK Lovosice B 27 : 28
2.liga muži JM
4.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Telnice 37 : 31
1.liga starší dorostenci
13.9. 19:00 AG006 Jičín - Zubří 22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
2.12. 17:00 AH092 Náchod - Chodov 30 : 35
12.11. 13:30 AH068 1.HC Pardubice - Náchod 27 : 27
12.11. 09:00 AH066 TJ Kutná Hora - L.Vršovice 34 : 27
1.liga mladší dorostenci
13.9. 17:00 AJ006 Jičín - Zubří 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
12.11. 15:30 AK050 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00 ALA045 TJ D.Cerekev - Nové Bránice 32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30 AM007 Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice 34 : 37
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN023 Kobylisy - Zora Olomouc 25 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.12. 16:15 AO020 Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19 : 25
9.12. 13:30 AO017 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22 : 19
9.12. 10:45 AO014 TJ Sokol Nové Veselí - Zubří 15 : 20
9.12. 08:00 AO011 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27 : 26
Žákovská liga starších žaček
11.2. 13:30 AP102 Jiskra Havlíčkův Brod - S.Vršovice 15 : 16
11.2. 09:30 AP098 S.Vršovice - DHC Plzeň 13 : 25
1.liga ženy
14.10. 13:00 AR023 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 23 : 23
23.9. 10:00 AR011 H.Brod - HK Ivančice 29 : 18
16.9. 10:00 AR001 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice 16 : 24
2.liga ženy - západ
11.11. 18:00 AS048 J.Hradec - S.Vršovice B 25 : 20
22.10. 15:00 AS028 DHK Pardubice - Č.Budějovice 32 : 29
7.10. 14:30 AS015 J.Hradec - Č.Budějovice 33 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
11.11. 15:30 AUA048 Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice 18 : 13
22.10. 11:00 AUA028 DHK Pardubice - H.Brod 33 : 29
7.10. 12:30 AUA015 Házená J.Hradec - H.Brod 29 : 22
Další
Kalendář
25.2. 13:30 1.liga starší dorostenky - východ AUB077 HK Ivančice - Olomouc
25.2. 15:30 1.liga ženy AR077 HK Ivančice - H.Brod
3.3. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA081 H.Brod - Házená J.Hradec
3.3. 17:00 2 liga muži JZČ AC079 H.Brod - Praha 4
10.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK078 Náchod - Sokol Vršovice
10.3. 17:30 1.liga muži AB078 Náchod - S.Vršovice
25.3. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK091 Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny
25.3. 18:00 2 liga muži JZČ AC091 H.Brod - Libčice n. Vlt.
8.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ100 Jičín - Sokol Nové Veselí
8.4. 15:00 1.liga starší dorostenci AG100 Jičín - Sokol Nové Veselí
8.4. 17:00 1.liga muži AB100 Jičín B - S.Vršovice
14.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI171 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
14.4. 17:00 2.liga muži JM AE105 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
21.4. 11:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB106 Sokol V. Meziříčí - SHK Veselí n.M.
21.4. 13:00 1.liga ženy AR106 Sokol V. Meziříčí - Kunovice
28.4. 14:45 1.liga starší dorostenci AG119 Sokol Nové Veselí - Dukla
28.4. 17:00 2 liga muži JZČ AC120 Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
29.4. 15:00 1.liga ženy AR109 Kobylisy - S.Vršovice
29.4. 17:00 2.liga ženy - západ AS109 Kobylisy B - Slavoj Tachov
12.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA132 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE132 TJ D.Cerekev - SK Kuřim