Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dolejší
Mateřský klub TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození 1973
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.11. 16:00 AB057 Náchod - Chodov 29 : 36
10.9. 17:00 AB006 Jičín B - HK Bystřice p.H. 21 : 24
2.liga muži SVČ
18.11. 18:00 AD057 Náchod B - Dukla B 30 : 37
12.11. 17:30 AD050 1.HC Pardubice - HK Lovosice B 27 : 28
2.liga muži JM
4.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Telnice 37 : 31
1.liga starší dorostenci
13.9. 19:00 AG006 Jičín - Zubří 22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
12.11. 13:30 AH068 1.HC Pardubice - Náchod 27 : 27
12.11. 09:00 AH066 TJ Kutná Hora - L.Vršovice 34 : 27
1.liga mladší dorostenci
13.9. 17:00 AJ006 Jičín - Zubří 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
12.11. 15:30 AK050 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00 ALA045 TJ D.Cerekev - Nové Bránice 32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30 AM007 Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice 34 : 37
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN023 Kobylisy - Zora Olomouc 25 : 33
1.liga ženy
14.10. 13:00 AR023 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 23 : 23
23.9. 10:00 AR011 H.Brod - HK Ivančice 29 : 18
16.9. 10:00 AR001 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice 16 : 24
2.liga ženy - západ
11.11. 18:00 AS048 J.Hradec - S.Vršovice B 25 : 20
22.10. 15:00 AS028 DHK Pardubice - Č.Budějovice 32 : 29
7.10. 14:30 AS015 J.Hradec - Č.Budějovice 33 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
11.11. 15:30 AUA048 Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice 18 : 13
22.10. 11:00 AUA028 DHK Pardubice - H.Brod 33 : 29
7.10. 12:30 AUA015 Házená J.Hradec - H.Brod 29 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
28.10. 11:00 AUB034 Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice 17 : 23
14.10. 11:00 AUB023 Sokol V. Meziříčí - Poruba 27 : 39
1.liga mladší dorostenky
11.11. 13:30 AV048 J.Hradec - Zlín 32 : 30
7.10. 10:30 AV015 J.Hradec - Olomouc 28 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
22.10. 13:00 AVA028 DHK Pardubice - H.Brod 28 : 39
Společná regionální liga mužů
10.9. 11:00 CR002 Kutná Hora - Chodov B 20 : 25
Liga Vysočiny - starší žáci
17.9. 13:10 JB009 Pardubice - Sokol N. Veselí A 9 : 22
17.9. 11:25 JB006 Pardubice - Sokol V. Meziříčí B 15 : 17
Další
Kalendář