TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1972
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
3.3. 10:30 AA120 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 30 : 18
2.3. 17:00 AA116 TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice 24 : 33
10.2. 17:00 AA098 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 30 : 24
3.2. 10:30 AA094 HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 31 : 33
26.1. 17:00 AA089 TJ Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice 28 : 27
15.12. 18:00 AA083 HC ROBE Zubří - KH ISMM Kopřivnice 29 : 31
17.11. 10:00 AA058 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 33
3.11. 18:00 AA046 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 29 : 20
22.9. 10:00 AA014 TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 28 : 24
15.9. 18:00 AA009 HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 25 : 27
1.liga muži
6.10. 11:00 AB013 Maloměřice - Chodov 30 : 27
2.liga muži JM
16.3. 17:00 AE090 SK Kuřim - SHC Maloměřice B 26 : 30
9.12. 17:00 AE062 Bohunice - Juliánov 35 : 20
6.10. 13:00 AE013 SHC Maloměřice B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 26 : 27
2.liga starší dorostenci V
9.12. 15:00 AI062 Bohunice - Sokol Ostrava 31 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
16.3. 15:00 ALA090 SK Kuřim - Maloměřice 35 : 17
7.12. 17:15 ALA062 Bohunice - Sokol Juliánov 43 : 18
6.10. 09:00 ALA013 Maloměřice - TJ Sokol Centrum Haná 20 : 29
Český pohár mužů
5.12. 18:30 AM073 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 32 : 27
MOL liga žen
20.1. 18:00 AW067 Sokol Poruba - Zora Olomouc 20 : 19
10.11. 18:00 AW052 HC Zlín - Iuventa Michalovce 22 : 30
27.10. 17:00 AW041 HC Zlín - Duslo Šaľa 21 : 25
10.10. 19:00 AW026 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 23 : 32
8.9. 17:30 AW001 Zora Olomouc - Sokol Poruba 19 : 17
Jihomoravská liga mužů
9.3. 17:45 LA032 Juliánov B - Sokolnice 22 : 25
Další
Kalendář
24.3. 10:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA148 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
28.4. 11:00 1.liga muži AB112 Házená L.Hustopeče - Maloměřice
28.4. 13:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH110 Házená L.Hustopeče - Handball Brno B
12.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA125 Bohunice - HK Ivančice
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI125 Bohunice - Sokol Sokolnice
12.5. 15:15 Jihomoravská liga st. žáků LF110 Házená L.Hustopeče - Handball Brno A
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE125 Bohunice - Ivančice