Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Luboš Pavlíček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.7.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
7.3. 18:00 AA122 SKKP Handball Brno - Dukla Praha 19 : 40
6.3. 18:30 AA126 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 27 : 24
22.2. 18:00 AA110 HC ROBE Zubří - SHC Maloměřice Brno 37 : 16
8.2. 19:00 AA097 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 30 : 24
22.12. 17:00 AA087 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 31 : 21
17.12. 20:00 AA083 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 31 : 21
4.12. 18:00 AA063 KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 35 : 42
3.12. 20:00 AA078 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 23 : 29
20.10. 18:00 AA039 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 24 : 25
5.10. 10:00 AA025 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín 20 : 21
28.9. 16:30 AA023 Dukla Praha - M.A.T. Plzeň 23 : 27
21.9. 17:00 AA013 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 30 : 24
7.9. 19:00 AA005 HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice 37 : 33
2.liga muži JM
24.11. 17:00 AE049 Telnice - Újezd u Brna 46 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
24.11. 15:00 ALA049 Sokol Telnice - Uh. Hradiště 41 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
7.12. 17:00 ALB062 HCB Karviná B - SKH Polanka n.O. 17 : 31
Český pohár žen
29.12. 16:00 AN028 Sokol Poruba - Slavia Praha 30 : 25
2.liga mladší dorostenky - východ
19.10. 14:30 AVB027 Karviná - Sokol Měnín 40 : 18
MOL liga žen
1.3. 17:00 AW157 Sokol Poruba - Slavia Praha 26 : 26
1.2. 17:00 AW131 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 24 : 33
15.1. 18:00 AW117 Zora Olomouc - Baník Most 22 : 30
6.12. 17:30 AW086 HK Hodonín - SHK Veselí n.M. 30 : 39
30.11. 17:00 AW084 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 25 : 30
2.11. 17:00 AW058 SHK Veselí n.M. - Handball PSG Zlín 24 : 19
2.10. 18:00 AW032 SHK Veselí n.M. - Baník Most 23 : 32
14.9. 17:30 AW021 HK Hodonín - Duslo Šaľa 26 : 27
Další
Kalendář
25.4. 15:30 1.liga mladší dorostenci AJ111 Velká Bystřice - Dukla
25.4. 17:30 1.liga muži AB111 Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel
26.4. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB114 SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín
26.4. 16:30 2.liga muži SM AF114 SKH Polanka n.O - L.Zubří
2.5. 09:00 MSL Muži I. TA055 Orlová - Trnávka
3.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH115 Újezd u Brna - Telnice
3.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF115 Újezd u Brna - Telnice
3.5. 16:00 2.liga muži JM AE115 Újezd u Brna - Telnice