TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Veselý
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
13.10. 18:00 AB023 HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín "B" 29 : 20
6.10. 17:00 AB016 Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 20 : 16
2 liga muži JVČ
13.10. 16:00 AC023 HBC Strakonice B - L.Vršovice 18 : 25
2.liga muži SZČ
14.10. 18:00 AD024 HK Lovosice B - Dukla B 31 : 20
23.9. 16:00 AD003 HK Lovosice B - Ústí n.L. 37 : 27
1.liga starší dorostenci
14.10. 16:00 AG024 HK Lovosice - Dukla 29 : 36
30.9. 15:00 AG012 Talent Škoda JS Plzeň - Dukla 18 : 26
23.9. 14:00 AG003 HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 33
2.liga starší dorostenci Z
6.10. 15:00 AH016 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly 22 : 26
1.liga mladší dorostenci
14.10. 14:00 AJ024 HK Lovosice - Dukla 26 : 52
30.9. 13:00 AJ012 Talent Škoda JS Plzeň A - Dukla 26 : 25
23.9. 12:00 AJ003 HK Lovosice - Pepino SKP F-M 27 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
13.10. 14:00 AK023 HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 29 : 20
Český pohár mužů
12.10. 18:00 AM050 Loko Louny - M.A.T. Plzeň 16 : 40
1.liga ženy
7.10. 12:00 AR016 H.Brod - SK UP Olomouc 27 : 25
1.liga mladší dorostenky
19.10. 19:00 AV028 J.Hradec - Háje 29 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
7.10. 10:00 AVA016 H.Brod - Háje B 23 : 16
Kalendář
4.11. 10:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA040 HC Plzeň - TJ Sokol Bělá
4.11. 12:30 1.liga ženy AR040 HC Plzeň - Bohunice
10.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK039 Sokol Šťáhlavy - Dukla B
10.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD039 Šťáhlavy - Dukla B
11.11. 15:30 1.liga muži AB038 S.Vršovice - Dvůr Králové
11.11. 17:30 2.liga starší dorostenci Z AH038 Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
18.11. 10:00 2.liga muži SZČ AD046 Dukla B - Jablonec
18.11. 12:00 1.liga starší dorostenci AG046 Dukla - Sokol Nové Veselí
24.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ050 Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín
24.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH050 Náchod - L.Vršovice
24.11. 17:00 1.liga muži AB050 Náchod - HBC Ronal Jičín "B"
2.12. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ057 Dukla - Zubří
2.12. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK057 Dukla B - 1.HC Pardubice
8.12. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA061 Házená J.Hradec - HK Ivančice
8.12. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV061 J.Hradec - Kobylisy
8.12. 18:00 1.liga ženy AR061 J.Hradec - HK Ivančice