TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Daniel Douda
Mateřský klub Sokol Juliánov
Rok narození 1971
Typ licence Licence B
Platnost licence 31.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.3. 17:00 AE087 Bohunice - Sokol II.Prostějov 20 : 26
24.2. 11:00 AE075 Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané 29 : 28
2.liga muži SM
8.4. 15:00 AF102 Uničov A - TJ SOGOS Holešov 22 : 23
1.liga starší dorostenci
14.4. 19:00 AG106 Sokol Nové Veselí - Zubří 19 : 25
2.liga starší dorostenci - M
18.3. 15:00 AI149 Bohunice - TJ Sokol Horka n.M. 40 : 29
1.liga mladší dorostenci
14.4. 17:00 AJ106 Sokol Nové Veselí - Zubří 29 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
25.3. 17:30 ALA094 SKKP Handball Brno B - Bohunice 52 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
8.4. 13:00 ALB102 Házená Uničov - TJ Holešov 27 : 36
Žákovská liga starších žáků
18.2. 17:00 AO149 Polanka - SK Kuřim 21 : 20
18.2. 15:00 AO147 Dukla A - Polanka 24 : 23
18.2. 12:00 AO144 Dukla A - Zubří 19 : 24
18.2. 11:00 AO143 S.Vršovice - SK Kuřim 15 : 16
18.2. 09:00 AO141 SK Kuřim - Dukla A 10 : 34
21.1. 16:20 AO069 Úvaly - Házená L.Hustopeče 26 : 22
21.1. 14:30 AO067 Uh. Hradiště - Úvaly 19 : 12
21.1. 12:40 AO065 Úvaly - Dukla A 21 : 44
21.1. 10:50 AO063 Dukla A - Házená L.Hustopeče 44 : 19
21.1. 09:00 AO061 Házená L.Hustopeče - Uh. Hradiště 17 : 21
2.liga ženy - východ
4.3. 16:00 AT038 Hodonín B - Olomouc 36 : 34
2.liga mladší dorostenky - východ
4.3. 18:00 AVB090 HK Hodonín - Karviná 39 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
22.4. 11:00 LF114 Házená L.Hustopeče - Telnice 32 : 30
25.3. 14:30 LF115 Handball Brno - SK Kuřim A 29 : 21
18.3. 12:00 LF113 Bohunice - Sokolnice 27 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
22.4. 09:30 LH144 Házená L.Hustopeče - Handball Brno B 21 : 20
25.3. 16:00 LH122 Handball Brno B - SHC Maloměřice 19 : 30
24.2. 09:00 LH102 SHC Maloměřice - SK Kuřim A 13 : 27
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI188 Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc
28.4. 17:00 2.liga muži JM AE118 Sokol V. Meziříčí - Telnice
5.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH093 SK Kuřim B - Újezd u Brna
5.5. 13:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH156 SK Kuřim A - SK Kuřim B
5.5. 15:00 Jihomoravská liga st. žáků LF156 SK Kuřim A - SK Kuřim B
6.5. 15:00 2.liga muži JM AE121 SK Kuřim - Napajedla
12.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA128 Maloměřice - SKKP Handball Brno A
12.5. 11:00 2.liga muži JM AE128 Maloměřice - SKKP Brno B
12.5. 13:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH163 SHC Maloměřice - Handball Brno A