TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Mohyla
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 14.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.5. 15:00 AA192 Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 30
28.4. 17:00 AA157 Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 32 : 15
21.4. 18:00 AA142 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 25 : 26
15.4. 15:30 AA140 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 24 : 23
24.3. 18:00 AA125 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice 31 : 21
10.3. 17:00 AA109 SKKP Handball Brno - Kopřivnice 29 : 34
4.3. 10:30 AA104 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 22
10.2. 18:00 AA086 HC ROBE Zubří - Dukla Praha 29 : 28
17.12. 10:30 AA078 M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí 26 : 22
16.12. 18:00 AA074 HBC Ronal Jičín - HBC Strakonice 1921 34 : 24
3.12. 19:00 AA065 SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň 30 : 35
18.11. 18:00 AA051 HC ROBE Zubří - HCB Karviná 33 : 26
24.9. 17:00 AA016 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 27 : 28
9.9. 19:00 AA006 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří 23 : 24
1.liga starší dorostenci
29.4. 15:00 AG117 HCB Karviná - Zubří 35 : 34
1.liga mladší dorostenci
29.4. 13:00 AJ117 Karviná - Zubří 21 : 40
Český pohár mužů
28.1. 15:00 AM088 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 21 : 33
27.1. 19:00 AM086 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 22 : 29
6.12. 18:00 AM078 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 38 : 35
18.10. 17:30 AM067 Sokol Ostrava - HCB Karviná 16 : 39
Žákovská liga starších žaček
8.4. 15:00 AP174 HC Zlín - Sokol Poruba 26 : 25
8.4. 14:00 AP173 DHC Plzeň - Otrokovice 19 : 8
8.4. 12:30 AP172 Sokol Poruba - DHC Plzeň 14 : 20
2.liga ženy - východ
8.4. 16:30 AT044 Poruba B - Karviná 36 : 20
29.10. 13:00 AT018 Poruba B - Hodonín B 31 : 36
1.liga starší dorostenky 1-4
22.5. 18:00 AUF002 Poruba - DHK Baník Most 17 : 31
MOL liga žen
28.3. 17:00 AW158 HC Zlín - SHK Veselí n.M. 27 : 31
3.2. 16:00 AW109 HK Hodonín - Zora Olomouc 20 : 38
6.1. 15:00 AW080 SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov 25 : 20
14.11. 18:00 AW062 Sokol Poruba - Trenčín 24 : 21
Další
Kalendář
2.6. 13:00 MSL Mladší žáci sk. C N_F059 Krmelín - Trnávka B
2.6. 14:30 MSL Starší žáci sk. A N_B059 Krmelín - Kopřivnice
2.6. 16:00 MSL Muži sk. I. NAA030 Krmelín - Hlučín
2.6. 17:30 MSL Starší žačky N_J079 Sokol Krmelín - Karviná