Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Mohyla
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 14.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.2. 18:00 AA086 HC ROBE Zubří - Dukla Praha 29 : 28
17.12. 10:30 AA078 M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí 26 : 22
16.12. 18:00 AA074 HBC Ronal Jičín - HBC Strakonice 1921 34 : 24
3.12. 19:00 AA065 SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň 30 : 35
18.11. 18:00 AA051 HC ROBE Zubří - HCB Karviná 33 : 26
24.9. 17:00 AA016 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 27 : 28
9.9. 19:00 AA006 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří 23 : 24
Český pohár mužů
28.1. 15:00 AM088 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 21 : 33
27.1. 19:00 AM086 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 22 : 29
6.12. 18:00 AM078 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 38 : 35
18.10. 17:30 AM067 Sokol Ostrava - HCB Karviná 16 : 39
2.liga ženy - východ
29.10. 13:00 AT018 Poruba B - Hodonín B 31 : 36
MOL liga žen
3.2. 16:00 AW109 HK Hodonín - Zora Olomouc 20 : 38
6.1. 15:00 AW080 SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov 25 : 20
14.11. 18:00 AW062 Sokol Poruba - Trenčín 24 : 21
11.11. 17:30 AW070 Zora Olomouc - Slavia Praha 24 : 25
7.10. 15:00 AW033 HK Hodonín - Bánovce n.B. 32 : 31
MSL Muži sk. B
22.10. 10:30 N_AB021 Krmelín - Paskov 15 : 12
MSL Starší žáci sk. A
22.10. 09:00 N_B021 Krmelín - Polanka 13 : 15
MSL Starší žáci sk. B
4.11. 10:00 N_C026 SK Opava - Nový Jičín 19 : 27
Kalendář
4.3. 10:30 Extraliga muži AA104 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
10.3. 17:00 Extraliga muži AA109 SKKP Handball Brno - Kopřivnice
24.3. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ091 Kopřivnice - Karviná
24.3. 15:00 1.liga starší dorostenci AG091 Kopřivnice - HCB Karviná
24.3. 18:00 Extraliga muži AA125 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
8.4. 16:30 2.liga ženy - východ AT044 Poruba B - Karviná
22.4. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB105 Karviná - Bohunice
22.4. 15:30 2.liga ženy - východ AT051 Karviná - Olomouc
29.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ117 Karviná - Zubří
29.4. 15:00 1.liga starší dorostenci AG117 HCB Karviná - Zubří
26.5. 10:00 MSL Ženy N_I023 Hlučín - MHK Karviná
26.5. 12:30 MSL Muži sk. I. NAA025 Hlučín - Droždín
2.6. 13:00 MSL Mladší žáci sk. C N_F059 Krmelín - Trnávka B
2.6. 14:30 MSL Starší žáci sk. A N_B059 Krmelín - Kopřivnice
2.6. 16:00 MSL Muži sk. I. NAA030 Krmelín - Hlučín
2.6. 17:30 MSL Starší žačky N_J079 Sokol Krmelín - Karviná