Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Kučerka
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1991
Typ licence Licence A
Platnost licence 10.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.4. 17:30 AB107 Velká Bystřice - HC Zlín 26 : 22
24.3. 11:00 AB095 HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče 28 : 28
10.3. 11:00 AB082 HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 25 : 23
23.2. 17:30 AB068 Velká Bystřice - Maloměřice 30 : 26
2.liga muži SM
7.4. 16:00 AF108 Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 31 : 30
2.3. 12:30 AF074 Vsetín - Napajedla 32 : 27
1.liga starší dorostenci
7.4. 14:00 AG108 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 29 : 29
2.liga starší dorostenci V
2.3. 10:30 AI074 Vsetín - TJ FS Napajedla 38 : 20
1.liga mladší dorostenci
7.4. 12:00 AJ108 Pepino SKP F-M - Zubří 21 : 26
6.4. 15:30 AJ107 Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S. 38 : 34
23.2. 15:30 AJ068 Velká Bystřice - Dukla 26 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
10.3. 09:00 ALB082 HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 28 : 33
Český pohár mužů
14.9. 17:00 AM045 Krmelín - Val.Meziříčí 20 : 23
Žákovská liga starších žáků
20.1. 16:20 AO060 Úvaly - HBC Olomouc 1966 15 : 24
20.1. 15:30 AO059 Telnice - TJ Sokol Centrum Haná 20 : 18
20.1. 13:00 AO056 TJ Sokol Centrum Haná - Talent Škoda JS Plzeň 18 : 28
20.1. 11:00 AO054 HBC Olomouc 1966 - Talent Škoda JS Plzeň 16 : 20
20.1. 09:20 AO052 Talent Škoda JS Plzeň - Telnice 22 : 20
1.liga ženy
4.5. 17:00 AR119 Bohunice - S.Vršovice A 25 : 31
14.4. 12:00 AR103 HK Ivančice - Kobylisy 28 : 39
3.3. 15:00 AR074 Otrokovice - J.Hradec 33 : 29
8.12. 16:00 AR066 HK Hodonín - Bohunice 29 : 24
2.liga ženy - východ
31.3. 10:30 AT044 L.Zubří - Karviná 26 : 25
1.liga starších dorostenek
14.4. 10:00 AUA103 HK Ivančice - Slavia 24 : 22
9.3. 11:30 AUA083 SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec 24 : 29
3.3. 17:00 AUA074 TJ Jiskra Otrokovice - Házená J.Hradec 21 : 35
1.liga mladší dorostenky
3.3. 13:00 AV074 TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec 11 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
4.5. 15:00 AVB119 Bohunice - HC Nový Jičín 27 : 22
8.12. 13:30 AVB066 HK Hodonín - Bohunice 26 : 35
MOL liga žen
29.3. 18:30 AW115 Sokol Poruba - Bánovce n.B. 42 : 17
Další
Kalendář