TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Přemysl Fukala
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 14.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
26.4. 18:30 AA141 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 37 : 29
9.3. 18:00 AA121 HCB Karviná - Dukla Praha 38 : 31
9.2. 17:00 AA102 TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 21 : 22
2.2. 18:00 AA096 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 24
8.12. 10:00 AA077 TJ Cement Hranice - HCB Karviná 16 : 29
6.10. 18:00 AA028 KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná 32 : 32
22.9. 17:00 AA016 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 28 : 25
8.9. 10:00 AA003 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno 31 : 24
1.liga muži
24.2. 11:00 AB069 HK Bystřice p.H. - S.Vršovice 32 : 23
1.liga starší dorostenci
16.11. 19:00 AG044 Kopřivnice - Zubří 25 : 26
30.9. 17:00 AG007 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 25 : 34
1.liga mladší dorostenci
30.9. 15:00 AJ007 Karviná - Sokol Nové Veselí 23 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
27.4. 12:30 ALB112 Házená Paskov - TJ Cement Hranice 22 : 40
30.3. 17:00 ALB099 Házená Paskov - Kopřivnice 25 : 41
24.2. 09:00 ALB069 HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 25 : 39
9.12. 16:00 ALB061 HC Nový Jičín - Rožnov p.R. 30 : 32
16.11. 17:00 ALB044 Kopřivnice - HC Zubří B 25 : 31
Český pohár mužů
2.12. 16:00 AM076 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 36 : 31
1.liga ženy
11.11. 15:30 AR043 HK Ivančice - SK UP Olomouc 31 : 29
2.liga ženy - východ
23.9. 17:30 AT004 Poruba B - L.Zubří 32 : 22
1.liga starších dorostenek
11.11. 13:30 AUA043 HK Ivančice - Poruba A 31 : 23
23.9. 13:30 AUA010 Poruba A - Slavia 26 : 28
2.liga starších dorostenek
23.2. 15:15 AUB071 Ostrava Zábřeh - H.Brod 27 : 31
1.liga mladší dorostenky
23.9. 15:30 AV010 Poruba - Slavia 15 : 43
2.liga mladší dorostenky - východ
27.4. 10:45 AVB112 Paskov - Karviná 24 : 23
31.3. 17:15 AVB092 Karviná - 1.SC Bohumín 22 : 37
23.2. 13:30 AVB071 Zábřeh - SK Žeravice 31 : 25
4.11. 14:45 AVB041 Zábřeh - HK Hodonín 48 : 22
20.10. 09:00 AVB029 Paskov - Sokol Poruba B 23 : 30
MOL liga žen
5.5. 17:00 AW137 HC Zlín - Sokol Písek 21 : 21
Další
Kalendář