Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dvořák
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1970
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
2.12. 17:00 AB059 HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče 16 : 30
27.10. 17:00 AB027 Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 22 : 28
14.10. 16:00 AB019 Chodov - HC Zlín 39 : 24
2 liga muži JVČ
24.11. 18:00 AC054 Sokol Úvaly - H.Brod 29 : 28
3.11. 16:00 AC033 H.Brod - Sezimovo Ústí 30 : 30
29.9. 14:00 AC011 H.Brod - Slavia 25 : 25
2.liga muži JM
10.11. 17:00 AE041 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov 29 : 26
1.liga starší dorostenci
2.12. 15:00 AG059 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 20 : 33
21.10. 15:00 AG026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 20 : 32
2.liga starší dorostenci Z
24.11. 16:00 AH054 TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod 38 : 19
27.10. 15:00 AH027 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá 26 : 21
14.10. 14:00 AH019 Chodov - Loko Louny 32 : 22
29.9. 12:00 AH011 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice 29 : 36
1.liga mladší dorostenci
2.12. 13:00 AJ059 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 24 : 39
21.10. 13:00 AJ026 C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 29 : 37
2.liga mladší dorostenci - Č
24.11. 14:00 AK054 TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 25 : 36
Český pohár mužů
20.10. 17:00 AM054 Dvůr Králové - SKKP Handball Brno 24 : 35
1.liga ženy
10.11. 15:00 AR046 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 28 : 27
3.11. 14:00 AR038 H.Brod - Kunovice 36 : 26
6.10. 10:00 AR013 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 30 : 24
16.9. 15:00 AR005 H.Brod - Otrokovice 36 : 29
2.liga ženy - západ
8.12. 12:00 AS061 Č.Budějovice - Kobylisy B 30 : 21
2.liga starších dorostenek
10.11. 13:00 AUB046 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 20 : 17
6.10. 12:00 AUB013 Sokol V. Meziříčí - Kobylisy 26 : 38
16.9. 11:00 AUB005 H.Brod - Ostrava Zábřeh 33 : 30
2.liga mladší dorostenky - západ
16.9. 13:00 AVA005 H.Brod - TJ Turnov 38 : 17
Přebor starších žáků
20.10. 12:30 CN015 HC Kolín - Házená Mělník 16 : 11
7.10. 13:00 CN009 Zruč n.S. - HC Kolín 23 : 17
Společná regionální liga mužů
20.10. 10:30 CR015 Kolín - Ledeč n.S. 24 : 20
7.10. 11:00 CR009 Zruč n.S. - Kolín 21 : 21
Další
Kalendář
24.2. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH068 Jiskra Havlíčkův Brod - BHS Starý Plzenec
24.2. 18:00 2 liga muži JVČ AC068 H.Brod - Kutná Hora
2.3. 11:00 1.liga ženy AR076 Kobylisy - SK UP Olomouc
17.3. 17:00 1.liga muži AB089 HBC Ronal Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
23.3. 15:00 2 liga muži JVČ AC092 Kutná Hora - L.Vršovice
30.3. 11:00 2.liga starších dorostenek AUB092 Sokol V. Meziříčí - Bohumín
30.3. 13:00 1.liga ženy AR092 Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
30.3. 17:00 1.liga muži AB100 Náchod - HBC Strakonice 1921
6.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH104 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
6.4. 17:00 1.liga muži AB104 Dvůr Králové - S.Vršovice
28.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV110 S.Vršovice - Háje
28.4. 16:00 1.liga ženy AR110 S.Vršovice A - HK Hodonín
28.4. 18:00 2.liga ženy - západ AS110 S.Vršovice B - Sokol Písek B
4.5. 11:00 1.liga muži AB118 Maloměřice - HC Zlín
5.5. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA117 DHK Pardubice - HC Plzeň
5.5. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB117 DHK Pardubice - HC Plzeň
5.5. 17:00 2.liga ženy - západ AS117 DHK Pardubice - Slavoj Tachov
18.5. 13:00 1.liga starší dorostenci AG129 C.S.Cargo HBC Jičín - Zlín
18.5. 15:00 1.liga muži AB129 HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín
18.5. 17:00 1.liga mladší dorostenci AJ129 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Žďár n. S.