Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Dvořák
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1970
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.11. 16:00 AB057 Náchod - Chodov 29 : 36
10.9. 17:00 AB006 Jičín B - HK Bystřice p.H. 21 : 24
2.liga muži SVČ
18.11. 18:00 AD057 Náchod B - Dukla B 30 : 37
2.liga muži JM
4.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Telnice 37 : 31
1.liga starší dorostenci
13.9. 19:00 AG006 Jičín - Zubří 22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
11.2. 09:00 AH235 TJ Kutná Hora - Liberec 23 : 44
16.12. 17:00 AH107 Náchod - 1.HK Dvůr Králové 24 : 18
2.12. 17:00 AH092 Náchod - Chodov 30 : 35
12.11. 09:00 AH066 TJ Kutná Hora - L.Vršovice 34 : 27
22.10. 15:00 AH118 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny 24 : 29
1.liga mladší dorostenci
13.9. 17:00 AJ006 Jičín - Zubří 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00 ALA045 TJ D.Cerekev - Nové Bránice 32 : 30
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN023 Kobylisy - Zora Olomouc 25 : 33
1.liga ženy
14.10. 13:00 AR023 Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň 23 : 23
23.9. 10:00 AR011 H.Brod - HK Ivančice 29 : 18
16.9. 10:00 AR001 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice 16 : 24
1.liga starší dorostenky - východ
28.10. 11:00 AUB034 Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice 17 : 23
14.10. 11:00 AUB023 Sokol V. Meziříčí - Poruba 27 : 39
Liga Vysočiny - starší žáci
17.9. 12:00 JB007 Sokol N. Veselí A - Sokol Chrudim 27 : 3
16.9. 14:30 JB015 Sokol N. Veselí B - TJ D.Cerekev 16 : 2
16.9. 12:35 JB012 TJ D.Cerekev - Ledeč n. S. 2 : 14
Další
Kalendář
3.3. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA081 H.Brod - Házená J.Hradec
3.3. 17:00 2 liga muži JZČ AC079 H.Brod - Praha 4
10.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK078 Náchod - Sokol Vršovice
10.3. 17:30 1.liga muži AB078 Náchod - S.Vršovice
25.3. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK091 Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny
25.3. 18:00 2 liga muži JZČ AC091 H.Brod - Libčice n. Vlt.
8.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ100 Jičín - Sokol Nové Veselí
8.4. 15:00 1.liga starší dorostenci AG100 Jičín - Sokol Nové Veselí
8.4. 17:00 1.liga muži AB100 Jičín B - S.Vršovice
14.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI171 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
14.4. 17:00 2.liga muži JM AE105 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
21.4. 11:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB106 Sokol V. Meziříčí - SHK Veselí n.M.
21.4. 13:00 1.liga ženy AR106 Sokol V. Meziříčí - Kunovice
28.4. 14:45 1.liga starší dorostenci AG119 Sokol Nové Veselí - Dukla
28.4. 17:00 2 liga muži JZČ AC120 Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
29.4. 15:00 1.liga ženy AR109 Kobylisy - S.Vršovice
29.4. 17:00 2.liga ženy - západ AS109 Kobylisy B - Slavoj Tachov
12.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA132 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE132 TJ D.Cerekev - SK Kuřim