TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Roman Bauer
Mateřský klub Sokol Nové Bránice
Rok narození 1969
Typ licence Licence B
Platnost licence 16.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.9. 19:00 AC022 Sokol Žďár n. S. - Č.Budějovice 33 : 27
2.liga muži JM
8.4. 17:00 AE098 Telnice - Sokol II.Prostějov 32 : 22
18.3. 17:00 AE090 Juliánov - Sokol V. Meziříčí 28 : 29
25.11. 18:00 AE066 SK Kuřim - TJ D.Cerekev 30 : 23
4.11. 17:00 AE046 Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B 31 : 14
29.10. 17:00 AE041 Telnice - SK Kuřim 29 : 32
28.10. 17:00 AE037 Ivančice - Napajedla 41 : 20
15.10. 17:00 AE036 Juliánov - Ivančice 17 : 29
14.10. 17:00 AE035 Sokol V. Meziříčí - Maloměřice 20 : 26
24.9. 17:00 AE018 SKKP Brno B - Telnice 29 : 39
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00 AG093 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 25
2.liga starší dorostenci - M
7.4. 17:30 AI162 Sokol Telnice - SKH Polanka n.O. 34 : 32
18.3. 15:00 AI152 Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí 27 : 32
17.12. 17:00 AI111 Bohunice - Sokol Sokolnice 38 : 36
4.11. 19:00 AI062 Sokol V. Meziříčí - Žeravice 28 : 31
14.10. 15:00 AI047 Sokol V. Meziříčí - Zlín 30 : 43
1.liga mladší dorostenci
19.11. 15:00 AJ056 Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
3.12. 16:30 ALA011 SKKP Handball Brno B - Sokol Juliánov 47 : 17
28.10. 15:00 ALA037 HK Ivančice - Napajedla 26 : 34
15.10. 13:00 ALA036 Sokol Juliánov - HK Ivančice 25 : 37
Český pohár mužů
6.9. 18:00 AM019 Telnice - Sokol Kostelec na Hané 29 : 25
Český pohár žen
28.9. 17:00 AN015 Bohunice - Otrokovice 27 : 19
2.liga ženy - východ
11.3. 17:00 AT040 Bohunice - Házená Velká Bystřice 27 : 13
1.liga starší dorostenky - východ
13.4. 18:00 AUB099 SHK Veselí n.M. - Olomouc 15 : 20
4.2. 13:30 AUB130 HK Ivančice - Ostrava Zábřeh 36 : 19
2.liga mladší dorostenky - východ
11.3. 15:00 AVB087 Bohunice - 1.SC Bohumín 29 : 26
Jihomoravská liga mužů
1.10. 11:00 LA014 Hostěrádky - Sokolnice 23 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
6.4. 17:00 LF127 Telnice - Bohunice 23 : 19
28.10. 13:30 LF043 Ivančice - Bohunice 18 : 21
1.10. 15:00 LF023 Telnice - Házená L.Hustopeče 30 : 37
Další
Kalendář
28.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA116 HK Ivančice - Bohunice
28.4. 17:00 2.liga muži JM AE116 Ivančice - Bohunice
28.4. 18:45 Jihomoravská liga mužů LA046 HK Ivančice B - SHC Maloměřice B
1.5. 13:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG038 Hodonín - Ivančice
1.5. 14:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ054 Hodonín - SK Kuřim
1.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB117 HK Hodonín - Kunovice
5.5. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA121 SKKP Handball Brno B - Napajedla
6.5. 09:00 Jihomoravská liga st. žáků LF160 Handball Brno - Ivančice
6.5. 10:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH160 Handball Brno A - Ivančice
6.5. 17:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA125 SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
13.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI204 Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
13.5. 17:00 2.liga muži JM AE130 Juliánov - Sokol Kostelec na Hané