TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radomír Kuča
Mateřský klub Házená Paskov
Rok narození 1969
Typ licence Licence B
Platnost licence 10.3.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Muži I.
9.9. 12:00 A1001 SKH Polanka B - Trnávka 21 : 29
MSL Starší žáci I.
9.9. 10:30 B001 Polanka - Ostrava 24 : 25
MSL Mladší žáci I.
9.9. 09:00 D001 Polanka - Ostrava 16 : 28
Kalendář
22.9. 17:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB010 Sokol Poruba B - 1.SC Bohumín
23.9. 09:00 MSL Mladší žáci II. E010 Krmelín - Nový Jičín
23.9. 10:30 MSL Muži I. A1010 Krmelín - SKH Polanka B
23.9. 12:00 MSL Starší žáci II. C010 Krmelín - Nový Jičín
6.10. 12:00 LOLK Mladší žactvo II. OD009 TJ Cement Hranice - Velká Bystřice/Žeravice
6.10. 13:30 LOLK Starší žáci OB011 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel
6.10. 15:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R.
6.10. 17:30 2.liga starší dorostenci V AI013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R.
7.10. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB017 TJ Nový Jičín - HC Zubří B
13.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB022 Kopřivnice - Sokol Ostrava
13.10. 15:00 1.liga starší dorostenci AG022 Kopřivnice - Liberec
14.10. 10:00 MSL Muži I. A1021 Trnávka - Hlučín
14.10. 11:45 MSL Mladší žáci I. D017 Trnávka A - Fr.-Místek A
14.10. 13:00 MSL Mladší žáci II. E021 Trnávka B - Kopřivnice
21.10. 10:00 MSL Starší žačky J026 Ostrava-Zábřeh - Lesana Zubří
21.10. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB030 Zábřeh - TJ Nový Jičín
21.10. 15:30 2.liga starších dorostenek AUB030 Ostrava Zábřeh - S.Vršovice
27.10. 09:00 MSL Starší žačky J029 Karviná - TJ Nový Jičín
27.10. 11:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB035 Karviná - SK Žeravice
4.11. 13:00 2.liga ženy - východ AT021 Karviná - Házená Velká Bystřice
11.11. 13:30 2.liga starších dorostenek AUB048 Bohumín - H.Brod
11.11. 16:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB048 1.SC Bohumín - SK Žeravice
25.11. 12:00 1.liga starších dorostenek AUA054 Poruba A - Písek
25.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV054 Poruba - Háje
2.12. 18:00 2.liga muži SM AF055 Rožnov p.R. - SK Žeravice