Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Švidernoch
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1988
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.4. 11:00 AB109 HK Bystřice p.H. - Chodov 28 : 28
10.3. 16:00 AB084 HC Zlín - Házená L.Hustopeče 25 : 28
9.12. 11:00 AB062 Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové 38 : 23
25.11. 16:00 AB052 HC Zlín - Maloměřice 30 : 32
28.10. 11:00 AB029 Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H. 29 : 23
2.liga muži JM
1.12. 17:00 AE059 Ivančice - Bohunice 20 : 22
24.11. 18:00 AE053 HBC Olomouc 1966 - TJ D.Cerekev 21 : 24
2.liga muži SM
12.5. 16:00 AF122 Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 30 : 21
23.3. 15:30 AF092 MHK TAEDA Karviná - Luhačovice 28 : 22
3.11. 16:30 AF035 MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava 32 : 23
1.liga starší dorostenci
12.5. 14:00 AG122 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň 30 : 16
10.3. 18:00 AG084 Zlín - Sokol Nové Veselí 23 : 33
9.3. 13:00 AG079 HCB Karviná - Dukla 24 : 28
25.11. 18:00 AG052 Zlín - Dukla 23 : 38
4.11. 17:00 AG031 HCB Karviná - Zubří 30 : 26
2.liga starší dorostenci V
24.11. 16:00 AI053 HBC Olomouc 1966 - TJ D.Cerekev 31 : 18
1.liga mladší dorostenci
12.5. 12:00 AJ122 Pepino SKP F-M - Talent Škoda JS Plzeň A 23 : 22
9.3. 11:00 AJ079 Karviná - Dukla 22 : 23
4.11. 15:00 AJ031 Karviná - Zubří 20 : 33
2.liga mladší dorostenci - JM
1.12. 13:00 ALA059 HK Ivančice - Bohunice 36 : 31
24.11. 14:00 ALA053 HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice 34 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
28.4. 09:00 ALB109 HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 35 : 35
10.3. 14:00 ALB084 Zlín - Házená Paskov 39 : 17
25.11. 14:00 ALB052 Zlín - TJ Cement Hranice 35 : 24
Český pohár mužů
21.10. 16:30 AM063 SKH Polanka n.O - HCB Karviná 22 : 26
1.liga ženy
4.5. 16:00 AR120 HK Hodonín - SK UP Olomouc 45 : 23
24.2. 11:00 AR071 Otrokovice - H.Brod 25 : 30
1.12. 15:00 AR055 HK Ivančice - HK Hodonín 22 : 37
14.10. 16:00 AR022 HK Hodonín - H.Brod 33 : 29
2.liga ženy - východ
4.5. 11:00 AT055 Hodonín B - Poruba B 25 : 29
Další
Kalendář