TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Švidernoch
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1988
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
24.2. 18:00 AA099 HC ROBE Zubří - Cement Hranice 34 : 28
17.2. 16:30 AA096 Dukla Praha - HBC Strakonice 1921 32 : 24
2.12. 10:30 AA066 Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 26 : 21
25.11. 18:00 AA060 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 31 : 22
8.10. 10:30 AA025 HCB Karviná - Kopřivnice 36 : 29
1.liga muži
12.5. 17:00 AB127 Tatran Litovel - Jičín B 32 : 24
6.5. 11:00 AB122 Velká Bystřice - S.Vršovice 24 : 25
2.liga muži SM
24.3. 16:30 AF092 MHK Karviná - Uničov A 36 : 30
1.liga starší dorostenci
6.5. 09:00 AG122 Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí 29 : 35
18.11. 17:00 AG055 Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 38 : 31
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 15:00 AI207 Litovel - SKH Polanka n.O. 44 : 24
1.liga mladší dorostenci
18.11. 15:00 AJ055 Kopřivnice - Sokol Žďár n. S. 27 : 24
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45 AO230 HBC Jičín - Kopřivnice 22 : 17
29.4. 15:50 AO229 TJ Cement Hranice - Dukla A 12 : 30
29.4. 13:05 AO226 Dukla A - Zlín 35 : 24
29.4. 09:25 AO222 Zlín - TJ Cement Hranice 20 : 13
1.liga ženy
25.2. 11:30 AR078 Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 34 : 21
12.11. 15:00 AR046 Otrokovice - Kunovice 23 : 21
2.liga ženy - východ
28.1. 10:45 AT057 Karviná - Hodonín B 19 : 37
5.11. 10:00 AT021 Karviná - Olomouc 20 : 36
17.9. 12:30 AT002 Karviná - Házená Velká Bystřice 19 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
6.5. 15:30 AUB123 Ostrava Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 31
19.4. 17:00 AUB108 HC Hlučín - Ostrava Zábřeh 26 : 32
3.3. 17:00 AUB082 HC Hlučín - Zlín 17 : 44
25.2. 09:30 AUB078 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 30 : 17
12.11. 17:00 AUB046 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M. 20 : 25
15.10. 16:00 AUB020 Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M. 28 : 37
1.liga mladší dorostenky
12.11. 13:00 AV046 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 21 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
15.10. 14:00 AVB020 Zábřeh - Kunovice 24 : 40
17.9. 10:30 AVB002 Karviná - SK Žeravice 36 : 27
Další
Kalendář