Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Videcký
Mateřský klub Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.11. 11:00 AB062 HK Bystřice p.H. - HC Zlín 33 : 20
12.11. 17:30 AB054 Velká Bystřice - Dvůr Králové 22 : 22
8.10. 11:00 AB026 Házená L.Hustopeče - Náchod 31 : 24
2.liga muži JM
3.12. 17:00 AE003 Juliánov - Sokol II.Prostějov 32 : 30
30.9. 18:00 AE022 SK Kuřim - Maloměřice 25 : 25
2.liga muži SM
19.11. 17:30 AF056 Vsetín - SKH Polanka n.O 30 : 24
14.10. 18:30 AF033 Žeravice - L.Zubří 23 : 20
2.liga starší dorostenci - M
3.12. 15:00 AI093 Sokol Juliánov - Sokol Telnice 30 : 42
19.11. 15:30 AI076 Vsetín - Sokol Telnice 34 : 29
2.liga mladší dorostenci - SM
14.10. 16:30 ALB033 Žeravice - HC Zubří B 28 : 30
Český pohár mužů
22.10. 10:30 AM061 Maloměřice - Kopřivnice 26 : 33
1.9. 19:00 AM021 Sokol V. Meziříčí - Bohunice 28 : 30
1.liga ženy
9.12. 15:00 AR062 Kunovice - Zlín B 21 : 27
22.10. 15:30 AR025 HK Ivančice - S.Vršovice 22 : 20
2.liga ženy - východ
12.11. 15:30 AT024 Házená Velká Bystřice - Poruba B 30 : 23
1.liga mladší dorostenky
22.10. 13:30 AV025 HK Ivančice - S.Vršovice 30 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
30.9. 16:30 LF026 SK Kuřim B - SHC Maloměřice 21 : 22
MSL Muži sk. C
7.10. 11:00 N_AC013 Val.Meziříčí - Droždín 30 : 33
ZL mladší žactvo I
10.9. 10:30 ZA001 Zlín A_d - Vsetín_ch 27 : 13
ZL mladší žactvo II
3.12. 09:00 ZB066 Napajedla_ch - Otrokovice_s 28 : 11
26.11. 13:00 ZB062 Bystřice p.H. B_s - Zlín B_d 18 : 10
7.10. 09:00 ZB026 Val.Meziříčí - Hovězí_d 14 : 6
10.9. 09:00 ZB005 Zlín B_d - Kunovice A_d 7 : 15
ZL starší žáci
26.11. 14:30 ZC040 Bystřice p.H. - Zubří 14 : 25
25.11. 08:30 ZC027 Uh. Hradiště - Zubří 22 : 24
1.10. 15:00 ZC014 Napajedla - Bystřice p.H. 15 : 13
Další
Kalendář
17.1. 17:30 ZL starší žáci ZC058 Uh. Hradiště - Napajedla
21.1. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB084 Kunovice A_d - Bystřice p.H. B_s
21.1. 10:30 ZL mladší žactvo II ZB082 Kunovice B_d - Zlín B_d
21.1. 12:00 ZL mladší žactvo II ZB074 Kunovice A_d - Zubří B_ch