Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Procházka
Mateřský klub Házená Tišnov
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.12. 15:00 AB057 Vsetín - Házená L.Hustopeče 31 : 32
9.11. 17:30 AB041 Velká Bystřice - Náchod 32 : 23
20.10. 17:00 AB028 HC Zlín - Náchod 32 : 26
28.9. 17:00 AB012 TJ Tatran Litovel - Vsetín 30 : 22
2.liga muži JM
22.9. 17:00 AE005 Telnice - Sokol V. Meziříčí 38 : 22
1.liga starší dorostenci
17.11. 14:30 AG046 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 36 : 25
2.liga starší dorostenci V
1.12. 12:30 AI067 Vsetín - Žeravice 34 : 35
20.10. 15:00 AI032 Zlín - Sokol Sokolnice 39 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.11. 12:30 AJ046 Sokol Nové Veselí - Karviná 25 : 22
17.11. 10:30 AJ047 Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 24 : 27
9.11. 15:30 AJ041 Velká Bystřice - Liberec 33 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
22.9. 15:00 ALA005 Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí 39 : 37
Český pohár mužů
17.10. 18:30 AM064 Telnice - TJ Tatran Litovel 29 : 44
1.liga ženy
30.11. 15:00 AR060 Kunovice - S.Vršovice A 26 : 26
2.11. 15:00 AR038 Kunovice - Otrokovice 40 : 26
6.10. 16:00 AR014 Otrokovice - SK UP Olomouc 31 : 22
2.liga starších dorostenek
6.10. 14:00 AUB014 TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň 30 : 21
1.liga mladší dorostenky
6.10. 12:00 AV014 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 24 : 35
Jihomoravská liga mužů
16.11. 18:30 LA023 Měnín - Nové Bránice 23 : 35
16.11. 16:00 LA024 Sokolnice - Hostěrádky 24 : 26
Jihomoravská liga st. žáků
22.9. 13:30 LF005 Telnice - Sokolnice 49 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
15.11. 17:30 LH044 SHC Maloměřice - Házená L.Hustopeče 8 : 22
22.9. 12:00 LH005 Telnice - Sokolnice 48 : 8
ZL mladší žactvo II
30.11. 11:30 ZB068 Kunovice_d - Holešov B_s 18 : 19
2.11. 13:00 ZB042 Kunovice_d - Bystřice p.H. B_s 22 : 9
ZL Starší žačky
2.11. 11:00 ZD025 SHK Kunovice - Zlín B 30 : 13
6.10. 10:00 ZD010 Otrokovice - Zlín A 19 : 29
Další
Kalendář
15.2. 15:00 1.liga ženy AR075 Kunovice - J.Hradec
22.2. 15:30 1.liga mladší dorostenci AJ071 Velká Bystřice - HK Lovosice
22.2. 17:30 1.liga muži AB071 Velká Bystřice - S.Vršovice
1.3. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV090 TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy
1.3. 14:00 1.liga ženy AR090 Otrokovice - Kobylisy
1.3. 16:00 2.liga starších dorostenek AUB090 TJ Jiskra Otrokovice - Bohumín
15.3. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI116 Zlín - Sokol Ostrava
15.3. 17:00 1.liga muži AB087 HC Zlín - HK Bystřice p.H.
21.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA092 SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
21.3. 17:00 2.liga muži JM AE092 SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
4.4. 16:00 1.liga ženy AR105 Kobylisy - S.Vršovice A
4.4. 18:00 2.liga ženy - západ AS105 Kobylisy B - S.Vršovice B
18.4. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV110 J.Hradec - DHK Baník Most
18.4. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA110 Házená J.Hradec - DHK Baník Most
18.4. 18:00 1.liga ženy AR110 J.Hradec - Lázně Kynžvart
25.4. 13:00 2.liga ženy - východ AT086 Sokol V. Meziříčí - Karviná
25.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA111 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
25.4. 17:00 2.liga muži JM AE111 Sokol V. Meziříčí - Bohunice
3.5. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI151 Vsetín - Nové Bránice
3.5. 15:00 1.liga muži AB118 Vsetín - Velká Bystřice
10.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB122 HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
10.5. 11:00 1.liga muži AB122 HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
17.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA132 Bohunice - Chrudim
17.5. 17:00 2.liga muži JM AE132 Bohunice - SHC Maloměřice Brno B