Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Procházka
Mateřský klub Házená Tišnov
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
22.9. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH005 Telnice - Sokolnice
22.9. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF005 Telnice - Sokolnice
22.9. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA005 Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
22.9. 17:00 2.liga muži JM AE005 Telnice - Sokol V. Meziříčí
28.9. 14:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB012 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel
28.9. 17:00 1.liga muži AB012 TJ Tatran Litovel - Vsetín
6.10. 10:00 ZL Starší žačky ZD010 Otrokovice - Zlín A
6.10. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV014 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
6.10. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB014 TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň
6.10. 16:00 1.liga ženy AR014 Otrokovice - SK UP Olomouc
13.10. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI026 Sokol Sokolnice - Házená Paskov
20.10. 11:30 ZL mladší žactvo I ZA014 Zlín B_ch - Holešov A_s
20.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB028 Zlín - Rožnov p.R.
20.10. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI032 Zlín - Sokol Sokolnice
20.10. 17:00 1.liga muži AB028 HC Zlín - Náchod
26.10. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA030 Měnín - Sokolnice
2.11. 09:30 ZL mladší žactvo II ZB042 Kunovice_d - Bystřice p.H. B_s
2.11. 11:00 ZL Starší žačky ZD025 SHK Kunovice - Zlín B
2.11. 13:00 2.liga starších dorostenek AUB038 SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
2.11. 15:00 1.liga ženy AR038 Kunovice - Otrokovice
9.11. 15:30 1.liga mladší dorostenci AJ041 Velká Bystřice - Liberec
9.11. 17:30 1.liga muži AB041 Velká Bystřice - Náchod
17.11. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ047 Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
17.11. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ046 Sokol Nové Veselí - Karviná
17.11. 16:00 1.liga starší dorostenci AG046 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
1.12. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI067 Vsetín - Žeravice
1.12. 15:00 1.liga muži AB057 Vsetín - Házená L.Hustopeče