Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bečička
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
11.2. 10:30 AA090 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 30 : 27
10.2. 18:00 AA087 HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno 30 : 25
3.2. 16:30 AA083 Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 36 : 25
9.12. 17:00 AA069 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 30 : 27
18.11. 16:30 AA053 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 31 : 23
12.11. 10:30 AA046 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 33 : 23
11.11. 17:00 AA048 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 31
17.9. 10:30 AA011 Cement Hranice - HCB Karviná 33 : 28
16.9. 18:00 AA007 Kopřivnice - HC ROBE Zubří 29 : 30
10.9. 18:00 AA005 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921 34 : 23
2.liga muži JM
8.10. 17:00 AE028 Bohunice - SK Kuřim 35 : 31
2.liga muži SM
29.10. 13:00 AF039 HBC Olomouc - MHK Karviná 24 : 31
30.9. 18:30 AF022 Žeravice - Pepino SKP F-M B 26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00 AI053 HBC Olomouc - Litovel 27 : 31
8.10. 15:00 AI036 Bohunice - Litovel 25 : 37
2.liga mladší dorostenci - JM
8.10. 13:00 ALA028 Bohunice - SKKP Handball Brno B 12 : 45
2.liga mladší dorostenci - SM
29.10. 09:00 ALB039 HBC Olomouc - TJ Nový Jičín 40 : 36
30.9. 16:30 ALB022 Žeravice - Zlín 31 : 26
Český pohár mužů
20.12. 18:00 AM081 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 27 : 24
15.11. 18:00 AM073 HCB Karviná - HC ROBE Zubří 23 : 22
20.10. 18:30 AM058 HK Bystřice p.H. - HC ROBE Zubří 29 : 36
2.9. 13:00 AM017 Uh. Hradiště - Napajedla 18 : 26
Český pohár žen
30.12. 13:30 AN031 SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 26 : 21
29.12. 19:00 AN030 Baník Most - Sokol Poruba 31 : 26
MOL liga žen
31.1. 18:00 AW112 HC Zlín - Baník Most 24 : 31
20.1. 15:00 AW094 HK Hodonín - Iuventa Michalovce 20 : 30
4.11. 17:30 AW057 Zora Olomouc - Duslo Šaľa 28 : 29
11.10. 18:00 AW038 HK Hodonín - Baník Most 29 : 35
1.9. 18:00 AW002 SHK Veselí n.M. - Trenčín 36 : 29
Jihomoravská liga ml. žáků
8.10. 11:00 LH032 Bohunice B - SK Kuřim B 21 : 17
Další
Kalendář
24.2. 17:00 Extraliga muži AA102 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
3.3. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB081 Žeravice - Házená Uničov
3.3. 18:00 2.liga muži SM AF081 Žeravice - Uničov A
4.3. 16:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB081 SK Žeravice - Poruba
21.4. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA114 Maloměřice - HK Ivančice
21.4. 11:00 2.liga muži JM AE114 Maloměřice - Ivančice
22.4. 10:30 1.liga muži AB109 Velká Bystřice - Tatran Litovel