TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bečička
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
16.3. 18:00 AA130 TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří 24 : 22
24.2. 10:30 AA112 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 36 : 23
23.2. 18:00 AA110 HC ROBE Zubří - HCB Karviná 29 : 34
2.2. 18:00 AA095 SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň 27 : 31
27.1. 17:00 AA088 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 24 : 25
12.12. 20:15 AA074 KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 27
21.11. 18:15 AA065 SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín 28 : 26
11.11. 10:30 AA051 M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice 35 : 25
4.11. 10:30 AA044 HCB Karviná - HC ROBE Zubří 30 : 23
6.10. 10:00 AA025 TJ Cement Hranice - Dukla Praha 28 : 27
29.9. 18:00 AA021 SKKP Handball Brno - KH ISMM Kopřivnice 26 : 33
1.liga muži
9.12. 11:00 AB065 HK Bystřice p.H. - Maloměřice 31 : 24
25.11. 11:00 AB051 Házená L.Hustopeče - S.Vršovice 33 : 26
3.11. 10:30 AB033 Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče 26 : 18
1.liga mladší dorostenci
3.11. 12:30 AJ033 Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí 29 : 27
2.liga mladší dorostenci - SM
9.12. 09:00 ALB065 HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice 24 : 37
Český pohár mužů
22.1. 18:00 AM080 HCB Karviná - Dukla Praha 32 : 27
28.11. 19:00 AM074 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 28 : 37
14.11. 19:00 AM072 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 33
1.liga mladší dorostenky
14.10. 11:00 AV023 Olomouc - Slavia 25 : 35
MOL liga žen
9.3. 17:00 AW111 HC Zlín - Zora Olomouc 26 : 32
9.2. 18:00 AW085 HC Zlín - Sokol Poruba 20 : 28
3.2. 18:00 AW079 Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 20 : 24
13.1. 17:00 AW062 Slavia Praha - Bánovce n.B. 40 : 24
21.10. 16:00 AW032 HC Zlín - ŠŠK Prešov 31 : 26
13.10. 18:00 AW025 Baník Most - Sokol Poruba 24 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
25.11. 13:00 LF053 Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna 23 : 40
Jihomoravská liga ml. žáků
25.11. 14:45 LH053 Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna 17 : 12
LOLK Starší žačky
9.12. 13:00 OA009 HK Bystřice p.H. - SHK Kunovice 23 : 26
Další
Kalendář
23.3. 18:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA149 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30.3. 17:30 MOL liga žen AW117 Slavia Praha - Baník Most
12.5. 14:00 LOLK Starší žáci OB074 SK Žeravice - TJ Cement Hranice
12.5. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI121 Žeravice - Rožnov p.R.
12.5. 18:00 2.liga muži SM AF121 SK Žeravice - Rožnov p.R.