Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Mošna
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
3.9. 20:00 AM001 Házená Rokycany - Šťáhlavy 23 : 26
Český pohár žen
1.9. 13:00 AN005 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 17 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
15.9. 12:00 AVA002 TJ Slavoj Tachov - Baník Most B 22 : 33
Kalendář
21.9. 14:00 1.liga ženy AR011 Lázně Kynžvart - Otrokovice
21.9. 16:00 2.liga starších dorostenek AUB011 Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice
28.9. 14:00 1.liga starší dorostenci AG012 Dukla - Sokol Nové Veselí
28.9. 16:00 2.liga muži SZČ AD012 Dukla B - HK B Most
3.10. 17:45 1.liga starších dorostenek AUA018 DHC Plzeň - HC Plzeň
5.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK015 HBC Strakonice - Náchod
5.10. 17:00 1.liga muži AB015 HBC Strakonice 1921 - Náchod
5.10. 19:00 2 liga muži JVČ AC015 HBC Strakonice B - Slavia
13.10. 12:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA024 TJ Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
13.10. 14:00 2.liga ženy - západ AS022 Slavoj Tachov - Ústí n.L.
19.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK027 Sokol Vršovice - Dukla B
19.10. 16:00 1.liga muži AB027 S.Vršovice - TJ Tatran Litovel
19.10. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH027 Sokol Vršovice - BHS Starý Plzenec
26.10. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV034 Slavia - S.Vršovice
26.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA034 Slavia - SHK Veselí n.M.
2.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV042 J.Hradec - Poruba
2.11. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA042 Házená J.Hradec - Poruba A
2.11. 18:00 1.liga ženy AR042 J.Hradec - Bohunice
3.11. 13:30 1.liga starších dorostenek AUA041 HC Plzeň - DHK Baník Most
3.11. 15:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA041 HC Plzeň - Baník Most B
9.11. 10:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA047 FK Hvězda Cheb - KF Ledeč n. S.
9.11. 12:30 2.liga ženy - západ AS047 FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B
16.11. 17:00 2.liga starší dorostenci Z AH045 BHS Starý Plzenec - L.Vršovice
23.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH051 1.HK Dvůr Králové - Chodov
23.11. 17:00 1.liga muži AB051 Dvůr Králové - Chodov
30.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK060 Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec
30.11. 16:00 1.liga muži AB060 S.Vršovice - HC Zlín
30.11. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH060 Sokol Vršovice - Náchod
7.12. 16:30 2.liga muži SZČ AD062 Košutka - HK Lovosice B
8.12. 12:00 1.liga starších dorostenek AUA062 DHC Plzeň - Olomouc
Další