Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marta Sovová
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM037 Ledeč n.S. - Náchod 23 : 42
Přebor Prahy žen
19.9. 18:30 BB029 Astra C - Háje 27 : 17
3.9. 18:30 BB003 Astra B - Radlice 20 : 21
Přebor Prahy mladších žákyň
14.9. 15:25 BI012 Háje zelení - Háje bílí 8 : 20
14.9. 14:50 BI011 Slavia A - S.Vršovice 20 : 6
14.9. 13:40 BI009 Slavia A - Háje zelení 12 : 4
14.9. 13:05 BI008 Háje bílí - Astra A 9 : 14
14.9. 12:30 BI007 S.Vršovice - Kobylisy II A 13 : 14
14.9. 10:45 BI004 Kobylisy II A - Háje bílí 10 : 15
14.9. 10:10 BI003 Háje zelení - Astra A 9 : 21
14.9. 09:00 BI001 Háje bílí - S.Vršovice 17 : 8
Kalendář
21.9. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV009 J.Hradec - Olomouc
21.9. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA009 Házená J.Hradec - Olomouc
21.9. 18:00 1.liga ženy AR009 J.Hradec - Kunovice
22.9. 12:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ007 Ivančice - Velká n.V.
22.9. 13:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG007 Ivančice - SKH Velká n.V.
22.9. 15:30 1.liga ženy AR008 HK Ivančice - S.Vršovice A
28.9. 09:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK007 C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Loko Č.Budějovice
28.9. 11:30 1.liga muži AB007 HBC Ronal Jičín "B" - Dvůr Králové
29.9. 19:30 Přebor Prahy mužů BA007 Čambavamba - AC Sparta
5.10. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ015 Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec
5.10. 15:00 1.liga starší dorostenci AG015 Talent Škoda JS Plzeň - Rožnov p.R.
6.10. 17:00 2.liga muži SZČ AD014 Libčice n. Vlt. - Dukla B
13.10. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB022 Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
13.10. 16:00 1.liga ženy AR022 Lázně Kynžvart - Kunovice
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK026 HBC Strakonice - HK Baník Most
19.10. 17:00 1.liga muži AB026 HBC Strakonice 1921 - Vsetín
19.10. 19:00 2 liga muži JVČ AC026 HBC Strakonice B - H.Brod
20.10. 10:30 2 liga muži JVČ AC027 Sezimovo Ústí - Kutná Hora
27.10. 12:00 1.liga starších dorostenek AUA035 Kobylisy - Olomouc
27.10. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV035 Kobylisy - Olomouc
3.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA040 DHC Plzeň - Slavia
3.11. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV040 DHC Plzeň - Slavia
3.11. 17:00 1.liga ženy AR040 DHC Plzeň - SK UP Olomouc
10.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV044 DHK Baník Most - J.Hradec
10.11. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA044 DHK Baník Most - Házená J.Hradec
17.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK047 TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec
17.11. 16:00 1.liga starší dorostenci AG047 TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.12. 14:00 2.liga starší dorostenci Z AH058 Chodov - L.Vršovice
1.12. 16:00 1.liga muži AB058 Chodov - Velká Bystřice
7.12. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK066 Náchod - Dukla B
Další