TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Špunar
Mateřský klub SHC Maloměřice
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
9.3. 18:00 AA125 M.A.T. Plzeň - TJ Tatran Litovel 33 : 18
2.2. 18:00 AA092 HBC Ronal Jičín - TJ Tatran Litovel 34 : 26
16.12. 10:30 AA081 HCB Karviná - TJ Tatran Litovel 36 : 25
1.liga muži
23.3. 17:30 AB094 Velká Bystřice - Náchod 31 : 20
25.11. 11:00 AB054 HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 23 : 20
11.11. 17:00 AB037 HBC Ronal Jičín "B" - Chodov 25 : 28
1.liga starší dorostenci
16.3. 14:45 AG086 Sokol Nové Veselí - Zubří 26 : 20
2.liga starší dorostenci V
6.10. 14:00 AI015 Sokol Sokolnice - Žeravice 26 : 32
1.liga mladší dorostenci
23.3. 15:30 AJ094 Velká Bystřice - Náchod 36 : 21
16.3. 12:45 AJ086 Sokol Nové Veselí - Zubří 29 : 34
16.3. 10:45 AJ085 Sokol Žďár n. S. - Karviná 28 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
25.11. 09:00 ALB054 HK Bystřice p.H. - Kopřivnice 19 : 38
Český pohár mužů
14.11. 19:00 AM069 Telnice - KH ISMM Kopřivnice 20 : 30
Český pohár žen
16.11. 18:00 AN026 Sokol V. Meziříčí - Zora Olomouc 18 : 40
1.liga ženy
3.3. 16:00 AR077 Kunovice - HK Hodonín 24 : 35
27.10. 14:00 AR036 Kunovice - Kobylisy 21 : 26
1.liga mladší dorostenky
3.3. 14:00 AV077 Kunovice - Háje 35 : 24
27.10. 16:00 AV036 Kunovice - Slavia 28 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
22.9. 11:00 AVB007 Újezd u Brna - Paskov 17 : 21
MOL liga žen
19.1. 17:00 AW071 HC Zlín - Bánovce n.B. 37 : 28
12.1. 16:00 AW061 DHC Plzeň - Sokol Poruba 16 : 24
3.11. 17:30 AW045 Zora Olomouc - HC Zlín 25 : 28
13.10. 16:00 AW028 DHC Plzeň - Duslo Šaľa 19 : 28
15.9. 15:00 AW009 Sokol Písek - Bánovce n.B. 35 : 26
Jihomoravská liga mužů
6.10. 16:00 LA018 Sokolnice - Uh. Hradiště 33 : 25
LOLK Starší žačky
3.3. 12:00 OA088 SHK Kunovice - DHK Zora Olomouc B 15 : 21
ZLJ mladší žáci II.
3.3. 18:00 ZBA039 Kunovice_d - Rožnov p.R._ch 22 : 25
Další
Kalendář
6.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA101 H.Brod - FK Hvězda Cheb
6.4. 14:00 1.liga ženy AR101 H.Brod - Sokol V. Meziříčí
13.4. 10:00 STRABAG RAIL Extraliga muži AA134 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
14.4. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB076 TJ Sokol Luhačovice - HK Bystřice p.H.
14.4. 12:30 2.liga muži SM AF076 Luhačovice - Pepino SKP F-M B
4.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH117 SK Kuřim - Bohunice
4.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA117 SK Kuřim - Bohunice
4.5. 17:00 2.liga muži JM AE117 SK Kuřim - Bohunice
5.5. 13:00 1.liga starší dorostenci AG116 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
5.5. 15:00 1.liga muži AB116 HBC Ronal Jičín "B" - Náchod
5.5. 17:00 1.liga mladší dorostenci AJ116 C.S.Cargo HBC Jičín - Náchod
12.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB122 HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
12.5. 11:00 1.liga muži AB122 HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
12.5. 13:00 LOLK Starší žačky OA080 HK Bystřice p.H. - Hovězí
18.5. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI132 TJ D.Cerekev - Žeravice
18.5. 17:00 2.liga muži JM AE132 TJ D.Cerekev - TJ Sokol II. Prostějov