TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Josef Škroch
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.4. 17:00 AE099 SK Kuřim - SKKP Brno B 30 : 37
18.3. 17:00 AE087 Bohunice - Sokol II.Prostějov 20 : 26
24.2. 11:00 AE075 Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané 29 : 28
29.10. 17:00 AE039 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 21 : 21
8.10. 17:00 AE025 Juliánov - Napajedla 25 : 23
24.9. 17:00 AE014 Juliánov - TJ D.Cerekev 22 : 22
17.9. 14:30 AE009 Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice 27 : 31
2.liga muži SM
8.4. 15:00 AF102 Uničov A - TJ SOGOS Holešov 22 : 23
1.liga starší dorostenci
14.4. 19:00 AG106 Sokol Nové Veselí - Zubří 19 : 25
2.liga starší dorostenci - M
18.3. 15:00 AI149 Bohunice - TJ Sokol Horka n.M. 40 : 29
12.11. 13:00 AI068 HBC Olomouc - Sokol V. Meziříčí 42 : 19
29.10. 15:00 AI051 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 21 : 35
8.10. 15:00 AI033 Sokol Juliánov - Rožnov p.R. 17 : 39
24.9. 15:00 AI018 Sokol Juliánov - Vsetín 29 : 43
17.9. 12:30 AI011 TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice 22 : 22
1.liga mladší dorostenci
14.4. 17:00 AJ106 Sokol Nové Veselí - Zubří 29 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
25.3. 17:30 ALA094 SKKP Handball Brno B - Bohunice 52 : 23
29.10. 13:00 ALA039 Bohunice - Újezd u Brna 27 : 36
8.10. 13:00 ALA025 Sokol Juliánov - Napajedla 16 : 31
24.9. 13:00 ALA014 Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev 17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
8.4. 13:00 ALB102 Házená Uničov - TJ Holešov 27 : 36
12.11. 11:00 ALB050 HBC Olomouc - Házená Uničov 43 : 22
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:20 AO069 Úvaly - Házená L.Hustopeče 26 : 22
21.1. 14:30 AO067 Uh. Hradiště - Úvaly 19 : 12
21.1. 12:40 AO065 Úvaly - Dukla A 21 : 44
21.1. 10:50 AO063 Dukla A - Házená L.Hustopeče 44 : 19
21.1. 09:00 AO061 Házená L.Hustopeče - Uh. Hradiště 17 : 21
2.liga ženy - východ
4.3. 16:00 AT038 Hodonín B - Olomouc 36 : 34
2.liga mladší dorostenky - východ
4.3. 18:00 AVB090 HK Hodonín - Karviná 39 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
25.3. 14:30 LF115 Handball Brno - SK Kuřim A 29 : 21
Další
Kalendář
29.4. 13:00 LOLK Mladší žactvo I. OC040 Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná A
29.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI191 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná
12.5. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA128 Maloměřice - SKKP Handball Brno A
12.5. 11:00 2.liga muži JM AE128 Maloměřice - SKKP Brno B
12.5. 13:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH163 SHC Maloměřice - Handball Brno A