Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Kamil Navrátil
Mateřský klub Lokomotiva Vršovice
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 3.8.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
10.9. 19:30 AN014 Astra - S.Vršovice A 22 : 31
2.liga ženy - západ
15.9. 17:00 AS001 Lions Hostivice - Břve - Sokol Písek B 32 : 15
Kalendář
21.9. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK003 TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník
21.9. 16:00 1.liga starší dorostenci AG003 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
21.9. 18:00 2 liga muži JVČ AC003 Sokol Úvaly - TJ D.Cerekev
29.9. 13:30 2.liga starší dorostenci Z AH009 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
29.9. 15:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK009 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
29.9. 17:30 2 liga muži JVČ AC009 1.HC Pardubice - Sezimovo Ústí
6.10. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ016 HK Lovosice - Sokol Šťáhlavy
6.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG016 HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
6.10. 16:00 2.liga muži SZČ AD016 HK Lovosice B - Šťáhlavy
12.10. 10:00 2.liga muži SZČ AD022 Liberec - HK Lovosice B
12.10. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ022 Liberec - HK Lovosice
12.10. 14:00 2.liga starší dorostenci Z AH022 Liberec - Sokol Vršovice
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK028 ElektroPraga Jablonec - Náchod
19.10. 17:00 2.liga muži SZČ AD028 Jablonec - Liberec
27.10. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV033 DHK Baník Most - DHC Plzeň
27.10. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA033 DHK Baník Most - DHC Plzeň
27.10. 18:00 2.liga muži SZČ AD024 HK B Most - Libčice n. Vlt.
2.11. 17:00 2.liga ženy - západ AS038 Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
9.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK040 TJ Loko Č.Budějovice - Dukla B
9.11. 17:00 2 liga muži JVČ AC040 Č.Budějovice - Kutná Hora
17.11. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA051 DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
17.11. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB051 DHK Pardubice - TJ Jiskra Otrokovice
17.11. 17:00 2.liga ženy - západ AS051 DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
24.11. 10:30 2 liga muži JVČ AC049 Sezimovo Ústí - Třeboň
30.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK058 TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
30.11. 16:00 1.liga starší dorostenci AG058 TJ Sokol Úvaly - Kopřivnice
30.11. 18:00 2 liga muži JVČ AC058 Sokol Úvaly - L.Vršovice
7.12. 13:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK062 TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice
7.12. 15:00 2.liga ženy - západ AS063 Č.Budějovice - H. Brod B
7.12. 17:00 2 liga muži JVČ AC062 Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
Další