Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Hájek
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1969
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
11.2. 17:00 AA088 Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice 31 : 30
4.11. 18:00 AA041 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 23 : 29
23.9. 18:00 AA017 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 20
16.9. 17:00 AA010 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 29 : 27
10.9. 10:30 AA003 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 31 : 26
2 liga muži JZČ
5.11. 16:30 AC045 TJ Lokomotiva Plzeň - Třeboň 24 : 26
15.10. 18:30 AC034 TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S. 37 : 25
1.liga starší dorostenci
17.2. 15:00 AG068 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň 23 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
12.11. 15:00 AK053 Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 29 : 31
Český pohár mužů
28.1. 13:00 AM087 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 25 : 32
27.1. 17:00 AM085 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 29 : 27
15.11. 18:00 AM071 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 37 : 20
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN026 Sokol Písek - Slavia Praha 17 : 31
26.10. 18:00 AN018 DHC Plzeň - Baník Most 17 : 32
Žákovská liga starších žáků
9.12. 15:50 AO039 S.Vršovice - HBC Strakonice 16 : 19
9.12. 14:00 AO037 Talent Plzeň - S.Vršovice 27 : 10
9.12. 12:10 AO035 S.Vršovice - Úvaly 22 : 17
9.12. 09:25 AO032 Kopřivnice - S.Vršovice 24 : 13
9.12. 08:30 AO031 HBC Strakonice - Talent Plzeň 15 : 25
Žákovská liga starších žaček
2.12. 15:00 AP032 DHC Plzeň - Ústí n.L. 19 : 11
2.12. 14:00 AP031 SKH Velká n.V. - DHK Most 17 : 22
2.12. 12:30 AP030 Ústí n.L. - SKH Velká n.V. 15 : 26
2.12. 10:00 AP028 DHK Most - Ústí n.L. 21 : 16
2.12. 09:00 AP027 DHC Plzeň - SKH Velká n.V. 17 : 13
MOL liga žen
24.1. 17:00 AW099 Baník Most - Duslo Šaľa 24 : 23
7.1. 17:00 AW079 Sokol Písek - HK Hodonín 30 : 29
25.10. 18:00 AW047 Baník Most - Trenčín 29 : 21
18.10. 18:00 AW045 Slavia Praha - SHK Veselí n.M. 34 : 28
9.9. 18:00 AW010 Sokol Poruba - Slavia Praha 20 : 21
Přebor Prahy žen
12.11. 18:00 BB003 Slavia VŠ Plzeň - Astra C 20 : 20
Další
Kalendář
24.2. 16:30 Extraliga muži AA097 Dukla Praha - Kopřivnice
10.3. 18:00 Extraliga muži AA111 HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
30.3. 18:00 Extraliga muži AA130 HCB Karviná - Dukla Praha
1.5. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA123 DHC Plzeň - Astra Praha