TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Karel Macho
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.5. 15:30 AA163 HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí 26 : 31
13.5. 17:00 AA161 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921 30 : 29
5.5. 16:30 AA177 Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 30
28.4. 18:00 AA166 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 28 : 25
27.4. 19:00 AA158 SKKP Handball Brno - Cement Hranice 36 : 32
21.4. 18:00 AA155 HBC Strakonice 1921 - SKKP Handball Brno 29 : 29
13.4. 19:00 AA154 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 32 : 24
30.3. 18:00 AA130 HCB Karviná - Dukla Praha 28 : 28
10.3. 18:00 AA111 HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí 24 : 30
24.2. 16:30 AA097 Dukla Praha - Kopřivnice 27 : 22
11.2. 17:00 AA088 Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice 31 : 30
4.11. 18:00 AA041 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 23 : 29
23.9. 18:00 AA017 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 20
16.9. 17:00 AA010 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 29 : 27
10.9. 10:30 AA003 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 31 : 26
2 liga muži JZČ
15.10. 18:30 AC034 TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S. 37 : 25
1.liga starší dorostenci
17.2. 15:00 AG068 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň 23 : 23
Český pohár mužů
28.1. 13:00 AM087 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 25 : 32
27.1. 17:00 AM085 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 29 : 27
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN026 Sokol Písek - Slavia Praha 17 : 31
26.10. 18:00 AN018 DHC Plzeň - Baník Most 17 : 32
Žákovská liga starších žaček
11.3. 13:40 AP167 DHC Plzeň - Háje 22 : 16
11.3. 11:20 AP163 Háje - Hvězda Cheb 13 : 9
11.3. 09:00 AP159 Hvězda Cheb - DHC Plzeň 9 : 18
2.liga ženy - západ
9.12. 17:30 AS064 FK Hvězda Cheb - Ústí n.L. 23 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 15:00 AUA123 DHC Plzeň - Astra Praha 34 : 19
MOL liga žen
12.5. 15:00 AW207 Sokol Písek - HK Hodonín 30 : 31
8.5. 15:00 AW206 Sokol Písek - HC Zlín 23 : 31
17.3. 15:00 AW154 HK Hodonín - ŠŠK Prešov 21 : 32
24.1. 17:00 AW099 Baník Most - Duslo Šaľa 24 : 23
Další
Kalendář