TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vladimír Vaník
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1965
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.5.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.4. 16:00 AB119 S.Vršovice - Chodov 23 : 26
8.4. 16:30 AB097 Chodov - Tatran Litovel 31 : 23
12.11. 16:30 AB053 Chodov - S.Vršovice 33 : 26
14.10. 18:00 AB033 Dvůr Králové - HK Bystřice p.H. 28 : 30
10.9. 16:00 AB001 S.Vršovice - Tatran Litovel 22 : 29
2 liga muži JZČ
21.4. 17:00 AC114 Č.Budějovice - L.Vršovice 33 : 26
15.4. 18:30 AC106 TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka 26 : 28
7.4. 17:00 AC099 Košutka - Sokol Žďár n. S. 28 : 22
17.2. 17:00 AC072 Košutka - Zruč n.S. 29 : 20
7.10. 17:00 AC029 Košutka - Sezimovo Ústí 37 : 21
1.liga starší dorostenci
5.11. 15:30 AG046 Talent Plzeň - Zubří 23 : 34
16.9. 16:00 AG011 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná 25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
12.11. 14:15 AH071 Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč 31 : 24
14.10. 16:00 AH043 1.HK Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 37 : 23
1.liga mladší dorostenci
13.5. 16:30 AJ131 Talent Plzeň A - HK Baník Most 25 : 19
5.11. 13:30 AJ046 Talent Plzeň A - Zubří 22 : 42
2.liga mladší dorostenci - Č
28.4. 14:00 AK119 Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy 31 : 31
10.3. 15:00 AK097 Sokol Šťáhlavy - Jiskra Havlíčkův Brod 30 : 24
16.9. 14:00 AK009 Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 31 : 24
10.9. 18:00 AK001 Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 39 : 27
Český pohár žen
28.9. 11:00 AN010 Slavoj Tachov - DHC Plzeň 24 : 32
1.liga ženy
12.5. 16:00 AR123 DHC Plzeň - Otrokovice 27 : 28
3.3. 14:30 AR082 Kobylisy - Zlín B 30 : 24
11.2. 15:00 AR070 DHC Plzeň - HC Plzeň 20 : 19
22.10. 15:30 AR026 HC Plzeň - Otrokovice 31 : 25
8.10. 11:30 AR015 HC Plzeň - H.Brod 26 : 18
2.liga ženy - západ
6.5. 14:00 AS115 Slavoj Tachov - S.Vršovice B 26 : 22
28.4. 18:00 AS114 S.Vršovice B - J.Hradec 23 : 35
21.4. 15:00 AS107 Č.Budějovice - Sokol Písek B 29 : 31
17.3. 12:30 AS097 FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov 18 : 20
Další
Kalendář