Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marcel Kosa
Mateřský klub Sokol Klimkovice
Rok narození 1964
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.11. 17:00 AE035 SK Kuřim - Telnice 27 : 32
2.liga muži SM
16.11. 14:00 AF044 Rožnov p.R. - SK Žeravice 31 : 25
1.liga starší dorostenci
30.10. 17:30 AG044 Rožnov p.R. - Zubří 25 : 45
20.10. 15:00 AG029 HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy 28 : 21
13.10. 17:00 AG020 Zubří - HCB Karviná 31 : 21
28.9. 15:00 AG008 Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 19 : 25
22.9. 12:00 AG006 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 28 : 25
1.liga mladší dorostenci
20.10. 13:00 AJ029 Karviná - Sokol Šťáhlavy 28 : 22
13.10. 15:00 AJ020 Zubří - Karviná 32 : 25
22.9. 10:00 AJ006 Pepino SKP F-M - Karviná 20 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
2.11. 15:00 ALA035 SK Kuřim - Sokol Telnice 35 : 34
2.liga mladší dorostenci - SM
20.10. 17:00 ALB029 HCB Karviná B - HK Bystřice p.H. 25 : 22
28.9. 13:00 ALB008 Kopřivnice - Zlín 33 : 30
Český pohár mužů
14.9. 16:00 AM045 Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 27 : 21
2.liga ženy - východ
9.11. 14:00 AT039 L.Zubří - Házená Velká Bystřice 31 : 32
15.9. 10:00 AT005 Karviná - Házená Velká Bystřice 26 : 37
2.liga starších dorostenek
10.11. 15:45 AUB046 Bohumín - DHK Pardubice 35 : 32
5.10. 14:00 AUB013 Bohumín - Slavoj Žirovnice 30 : 31
2.liga mladší dorostenky - východ
8.12. 10:00 AVB062 Sokol Hrabůvka - Karviná 24 : 28
10.11. 17:30 AVB046 1.SC Bohumín - Sokol Hrabůvka 43 : 35
15.9. 12:00 AVB005 Karviná - HK Hodonín 20 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
2.11. 13:30 LF035 SK Kuřim - Telnice 20 : 17
Jihomoravská liga ml. žáků
2.11. 12:00 LH035 SK Kuřim - Telnice 22 : 32
MSL Muži I.
29.9. 14:30 TA015 Suchdol n/O - TJ Sokol Horka n.M. 32 : 22
MSL Muži II.
12.10. 10:00 TB017 Klimkovice - Val.Meziříčí 17 : 26
MSL Starší žáci
12.10. 15:15 TD015 Klimkovice - Krmelín 22 : 23
12.10. 13:45 TD014 Nový Jičín - Krmelín 22 : 17
12.10. 12:15 TD013 Klimkovice - Nový Jičín 13 : 16
MSL Mladší žačky
5.10. 11:00 TJ012 Bohumín - Sokol Hrabůvka 18 : 6
5.10. 09:45 TJ011 Poruba B - Sokol Hrabůvka 11 : 6
Další
Kalendář