Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Novotný
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
30.3. 18:00 AA136 HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice 32 : 20
16.3. 18:00 AA129 TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 27
25.1. 18:30 AA090 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín 25 : 27
1.12. 18:00 AA069 SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice 25 : 25
25.11. 17:00 AA063 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Tatran Litovel 38 : 26
31.10. 18:00 AA042 HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno 21 : 20
8.9. 18:00 AA006 KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 29 : 38
1.liga muži
6.4. 11:00 AB105 Maloměřice - Náchod 31 : 28
24.11. 17:00 AB049 Dvůr Králové - Chodov 19 : 27
2.liga muži JM
6.4. 13:00 AE105 SHC Maloměřice B - SKKP Brno B 30 : 31
24.2. 17:00 AE069 Telnice - SK Kuřim 34 : 33
2.liga starší dorostenci Z
24.11. 15:00 AH049 1.HK Dvůr Králové - Chodov 31 : 20
2.liga starší dorostenci V
18.5. 15:00 AI130 TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 40 : 32
2.liga mladší dorostenci - JM
6.4. 09:00 ALA105 Maloměřice - SKKP Handball Brno A 21 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
18.5. 13:00 ALB130 TJ Tatran Litovel - HC Zubří B 23 : 30
Český pohár mužů
14.11. 18:30 AM068 Bohunice - Sokol Nové Veselí 15 : 23
1.liga ženy
28.4. 18:00 AR111 Otrokovice - Bohunice 34 : 32
1.liga starších dorostenek
28.4. 14:00 AUA111 TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 21 : 28
1.liga mladší dorostenky
28.4. 16:00 AV111 TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 27 : 34
MOL liga žen
16.2. 15:00 AW096 Sokol Písek - HC Zlín 27 : 33
5.1. 16:00 AW058 HC Zlín - Baník Most 25 : 29
3.11. 18:00 AW043 Sokol Poruba - ŠŠK Prešov 35 : 22
19.10. 18:00 AW036 SHK Veselí n.M. - Baník Most 24 : 23
7.10. 18:00 AW019 Sokol Poruba - HC Zlín 30 : 14
21.9. 18:30 AW015 SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa 25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
24.2. 15:15 LF069 Telnice - SK Kuřim 33 : 28
Jihomoravská liga ml. žáků
24.2. 13:45 LH069 Telnice - SK Kuřim 19 : 11
LOLK Mladší žactvo I - jarní část
26.5. 15:00 OE025 HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel 30 : 29
ZLJ mladší žáci II.
28.4. 12:00 ZBA008 Otrokovice_s - Holešov B_ch 19 : 17
Další
Kalendář