TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1963
Typ licence Licence B
Platnost licence 26.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
29.9. 13:30 ZL starší žáci ZC009 Holešov - Napajedla
29.9. 15:00 LOLK Starší žačky OA015 TJ Holešov - DHK Zora Olomouc B
30.9. 10:30 2.liga muži SM AF009 TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava
30.9. 12:15 MSL Starší žačky J015 TJ Nový Jičín - Sokol Poruba
30.9. 13:45 MSL Mladší žáci II. E015 Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
30.9. 17:00 MSL Muži II. A2015 Nový Jičín - Val.Meziříčí
6.10. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB025 Val.Meziříčí_s - Zubří B_ch
6.10. 11:00 MSL Muži II. A2018 Val.Meziříčí - SK Droždín
14.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice
14.10. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice
14.10. 18:00 2.liga muži JM AE020 HBC Olomouc 1966 - Bohunice
27.10. 10:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB026 TJ Sokol Luhačovice - TJ Cement Hranice
27.10. 12:30 2.liga muži SM AF026 Luhačovice - MHK Karviná
28.10. 14:30 MSL Muži II. A2030 Suchdol n/O - SK Droždín
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB036 TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Luhačovice
3.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI036 TJ Tatran Litovel - Sokol Sokolnice
4.11. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB050 Uherské Hradiště_ch - Rožnov p.R._ch
4.11. 11:00 ZL starší žáci ZC026 Uh. Hradiště - Zlín
11.11. 10:00 ZL mladší žactvo II ZB057 Hovězí_d - Napajedla_s
11.11. 12:00 LOLK Starší žačky OA044 Hovězí - DHK Zora Olomouc A
17.11. 16:00 2.liga muži JM AE044 TJ Sokol II. Prostějov - HBC Olomouc 1966
25.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB053 TJ Nový Jičín - Bohunice
25.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB050 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Luhačovice
1.12. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB060 SK Žeravice - SKH Velká n.V.
1.12. 16:00 2.liga muži SM AF058 Házená Uničov - Napajedla
2.12. 15:30 ZL mladší žactvo II ZB047 Val.Meziříčí_s - Uherské Hradiště_ch
8.12. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI066 Žeravice - TJ D.Cerekev
8.12. 18:00 2.liga muži SM AF066 SK Žeravice - SKH Polanka n.O