Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Hanák
Mateřský klub SK Kuřim
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
18.11. 18:00 AA052 HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň 25 : 31
14.10. 17:00 AA034 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24 : 24
4.10. 18:30 AA026 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 25 : 30
30.9. 16:30 AA020 Dukla Praha - HC ROBE Zubří 23 : 20
10.9. 10:30 AA002 M.A.T. Plzeň - Cement Hranice 35 : 31
1.liga muži
24.9. 16:00 AB016 HC Zlín - Velká Bystřice 28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.11. 20:30 AG056 Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 31 : 29
3.11. 18:00 AG045 Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava 52 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
29.10. 17:30 ALA040 SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev 23 : 24
2.liga mladší dorostenci - SM
24.9. 14:00 ALB016 Zlín - Velká Bystřice 37 : 42
Český pohár mužů
17.11. 18:00 AM074 MHK Karviná - SKKP Handball Brno 24 : 29
26.9. 19:30 AM045 Bohunice - Házená L.Hustopeče 23 : 28
2.liga ženy - východ
28.10. 17:00 AT016 Bohunice - Olomouc 24 : 20
MOL liga žen
8.10. 18:00 AW035 HC Zlín - Sokol Poruba 18 : 21
23.9. 15:00 AW028 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 29 : 27
Jihomoravská liga mužů
14.10. 10:30 LA023 HK Ivančice B - Sokolnice 23 : 30
9.9. 13:00 LA004 SHC Maloměřice B - Sokolnice 31 : 34
Jihomoravská liga st. žáků
9.9. 16:20 LF005 SHC Maloměřice - Telnice 16 : 28
Jihomoravská liga st. žákyní
28.10. 15:30 LG016 Bohunice - Ivančice 23 : 9
Jihomoravská liga ml. žáků
9.9. 15:00 LH005 SHC Maloměřice - Telnice 20 : 26
Další
Kalendář
23.11. 17:15 Jihomoravská liga ml. žáků LH065 SK Kuřim B - SK Kuřim A
23.11. 18:45 Jihomoravská liga st. žáků LF065 SK Kuřim B - SK Kuřim A
25.11. 18:00 Extraliga muži AA055 Kopřivnice - Cement Hranice
26.11. 15:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA062 SKKP Handball Brno A - Maloměřice
26.11. 17:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA066 SKKP Handball Brno B - TJ D.Cerekev
2.12. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB058 HK Hodonín - TJ Nový Jičín
3.12. 19:00 Extraliga muži AA062 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek