Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Hanák
Mateřský klub SK Kuřim
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.2. 17:00 AA089 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 40 : 22
3.2. 17:00 AA082 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 32 : 30
3.12. 19:00 AA062 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 21
25.11. 18:00 AA055 Kopřivnice - Cement Hranice 32 : 31
18.11. 18:00 AA052 HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň 25 : 31
14.10. 17:00 AA034 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24 : 24
4.10. 18:30 AA026 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 25 : 30
30.9. 16:30 AA020 Dukla Praha - HC ROBE Zubří 23 : 20
10.9. 10:30 AA002 M.A.T. Plzeň - Cement Hranice 35 : 31
1.liga muži
24.9. 16:00 AB016 HC Zlín - Velká Bystřice 28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.11. 20:30 AG056 Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 31 : 29
3.11. 18:00 AG045 Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava 52 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
26.11. 17:30 ALA066 SKKP Handball Brno B - TJ D.Cerekev 49 : 24
26.11. 15:30 ALA062 SKKP Handball Brno A - Maloměřice 44 : 25
29.10. 17:30 ALA040 SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev 23 : 24
2.liga mladší dorostenci - SM
24.9. 14:00 ALB016 Zlín - Velká Bystřice 37 : 42
Český pohár mužů
20.12. 17:00 AM084 Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 23 : 30
17.11. 18:00 AM074 MHK Karviná - SKKP Handball Brno 24 : 29
26.9. 19:30 AM045 Bohunice - Házená L.Hustopeče 23 : 28
2.liga ženy - východ
28.10. 17:00 AT016 Bohunice - Olomouc 24 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
2.12. 13:30 AVB058 HK Hodonín - TJ Nový Jičín 26 : 22
MOL liga žen
17.2. 18:00 AW126 Sokol Poruba - HC Zlín 27 : 21
26.1. 17:30 AW102 Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 20 : 13
14.1. 17:00 AW087 HC Zlín - Zora Olomouc 26 : 28
8.10. 18:00 AW035 HC Zlín - Sokol Poruba 18 : 21
23.9. 15:00 AW028 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 29 : 27
Jihomoravská liga mužů
14.10. 10:30 LA023 HK Ivančice B - Sokolnice 23 : 30
9.9. 13:00 LA004 SHC Maloměřice B - Sokolnice 31 : 34
Jihomoravská liga st. žáků
23.11. 18:45 LF065 SK Kuřim B - SK Kuřim A 10 : 33
9.9. 16:20 LF005 SHC Maloměřice - Telnice 16 : 28
Další
Kalendář
24.2. 17:30 MOL liga žen AW132 Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
25.2. 18:00 2.liga muži JM AE073 SKKP Brno B - Napajedla
3.3. 16:00 Extraliga muži AA103 Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
10.3. 18:00 Extraliga muži AA112 HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
24.3. 18:00 Extraliga muži AA122 SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
25.3. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH124 Nové Bránice - Handball Brno A
25.3. 10:30 Jihomoravská liga mužů LA031 Nové Bránice - Újezd u Brna
30.3. 18:00 Extraliga muži AA127 Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
14.4. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA106 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno A
14.4. 17:00 2.liga muži JM AE106 TJ D.Cerekev - SKKP Brno B
15.4. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI170 Sokol Juliánov - Zlín
15.4. 17:00 2.liga muži JM AE104 Juliánov - Maloměřice
28.4. 17:30 Jihomoravská liga mužů LA047 Třešť - Sokolnice
6.5. 17:00 2.liga muži JM AE125 SKKP Brno B - Ivančice
12.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI205 Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
12.5. 17:00 2.liga muži JM AE131 Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov