TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Barták
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1978
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
23.3. 17:00 AB093 HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové 27 : 23
24.2. 16:00 AB067 Chodov - HBC Strakonice 1921 22 : 35
18.11. 16:00 AB043 Chodov - HK Bystřice p.H. 29 : 18
4.11. 15:30 AB036 S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B" 27 : 22
27.10. 18:00 AB026 HBC Ronal Jičín "B" - Maloměřice 24 : 28
2 liga muži JVČ
23.3. 19:00 AC093 HBC Strakonice B - Třeboň 28 : 25
24.2. 14:00 AC067 Chodov B - HBC Strakonice B 31 : 21
18.11. 14:00 AC043 Chodov B - Sokol Úvaly 30 : 25
11.11. 17:00 AC037 L.Vršovice - Chodov B 31 : 19
10.11. 19:30 AC039 Č.Budějovice - Kutná Hora 28 : 26
1.liga starší dorostenci
7.4. 15:00 AG106 Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí 20 : 27
2.liga starší dorostenci Z
24.2. 12:00 AH067 Chodov - TJ Sokol Bělá 26 : 28
18.11. 12:00 AH043 Chodov - TJ Sokol Úvaly 27 : 31
11.11. 15:00 AH037 L.Vršovice - Chodov 32 : 36
1.liga mladší dorostenci
7.4. 13:00 AJ106 Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Nové Veselí 21 : 31
2.liga mladší dorostenci - Č
23.3. 15:00 AK093 HBC Strakonice - Třeboň 25 : 23
11.11. 13:00 AK037 Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 46 : 31
23.9. 19:00 AK003 Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly 28 : 40
Český pohár mužů
23.11. 18:30 AM065 S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice 23 : 31
20.10. 18:00 AM053 Sokol Úvaly - HBC Ronal Jičín 25 : 37
Český pohár žen
30.9. 10:30 AN018 DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí 17 : 18
Žákovská liga starších žaček
11.5. 16:45 AP290 HC Zlín - Háje 31 : 19
11.5. 15:50 AP289 DHK Litovel - Písek A 9 : 21
11.5. 15:00 AP288 Sokol V. Meziříčí - HC Zlín 9 : 27
11.5. 13:15 AP286 Písek A - Sokol V. Meziříčí 24 : 9
11.5. 10:45 AP283 HC Zlín - Písek A 13 : 23
9.3. 16:45 AP170 Sokol Poruba - Sokol Kobylisy II 24 : 17
9.3. 15:50 AP169 FK Hvězda Cheb - Jiskra Třeboň 20 : 23
9.3. 13:05 AP166 Jiskra Třeboň - DHK Litovel 23 : 6
9.3. 12:10 AP165 FK Hvězda Cheb - Sokol Poruba 18 : 14
Další
Kalendář