Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Házená Mělník - Sokol Vršovice 25 : 33
Dukla B - TJ Sokol Úvaly 36 : 33
Náchod - HBC Strakonice 15 : 37
Lokomotiva Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice 34 : 30
C.S.Cargo HBC Jičín B - HK Baník Most 32 : 32
1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - Náchod 14.3. 14:00
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 14.3. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice 14.3. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník 14.3. 15:00
HBC Strakonice - Dukla B 14.3. 15:00
Lokomotiva Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B 15.3. 13:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla B - Sokol Vršovice 21.3. 10:00
HK Baník Most - HBC Strakonice 21.3. 12:00
Náchod - ElektroPraga Jablonec 21.3. 15:00
Házená Mělník - TJ Loko Č.Budějovice 21.3. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Sokol Úvaly 22.3. 11:00
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice 22.3. 13:30

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HK Baník Most - Sokol Vršovice 28.3. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - Náchod 28.3. 15:00
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 28.3. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Dukla B 28.3. 15:00
Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 29.3. 13:00
1.HC Pardubice - C.S.Cargo HBC Jičín B 29.3. 13:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Dukla B - TJ Loko Č.Budějovice 4.4. 10:00
HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec 4.4. 13:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 4.4. 14:00
Náchod - Lokomotiva Vršovice 4.4. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - HBC Strakonice 4.4. 15:00
Házená Mělník - 1.HC Pardubice 4.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Sokol Vršovice - HBC Strakonice 25.4. 14:00
TJ Loko Č.Budějovice - HK Baník Most 25.4. 15:00
Házená Mělník - C.S.Cargo HBC Jičín B 25.4. 16:00
ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly 25.4. 16:30
Lokomotiva Vršovice - Dukla B 26.4. 13:00
1.HC Pardubice - Náchod 26.4. 13:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Dukla B - 1.HC Pardubice 2.5. 10:00
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice 2.5. 14:00
Náchod - Házená Mělník 2.5. 15:00
HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec 2.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - TJ Loko Č.Budějovice 2.5. 16:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - Sokol Vršovice 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Náchod - C.S.Cargo HBC Jičín B 9.5. 15:00
ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 9.5. 15:00
TJ Loko Č.Budějovice - HBC Strakonice 9.5. 15:00
Házená Mělník - Dukla B 9.5. 16:00
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly 10.5. 13:00
HK Baník Most - 1.HC Pardubice 10.5. 15:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Dukla B - Náchod 16.5. 10:00
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice 16.5. 14:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 16.5. 14:00
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice 16.5. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec 16.5. 15:00
HK Baník Most - Házená Mělník 17.5. 16:00