Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenci

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy 21.9. 10:45
Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín A 21.9. 12:00
Sokol Nové Veselí - Liberec 21.9. 12:45
Pepino SKP F-M - Karviná 22.9. 10:00
HK Lovosice - Velká Bystřice 22.9. 12:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Zubří 22.9. 13:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Nové Veselí 28.9. 12:00
Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A 28.9. 13:00
Liberec - Sokol Žďár n. S. 28.9. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Karviná 28.9. 13:30
Velká Bystřice - Pepino SKP F-M 28.9. 15:30
Zubří - HK Lovosice 29.9. 15:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec 5.10. 13:00
Pepino SKP F-M - Zubří 5.10. 13:30
HK Lovosice - Sokol Šťáhlavy 6.10. 12:00
Sokol Žďár n. S. - Dukla 6.10. 12:00
Karviná - Velká Bystřice 6.10. 13:00
Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín A 6.10. 14:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Liberec - HK Lovosice 12.10. 12:00
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A 12.10. 12:00
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S. 12.10. 12:45
Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP F-M 12.10. 13:00
Zubří - Karviná 13.10. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Velká Bystřice 13.10. 15:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Liberec 19.10. 13:30
Velká Bystřice - Zubří 19.10. 15:30
HK Lovosice - Dukla 20.10. 12:00
Karviná - Sokol Šťáhlavy 20.10. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Nové Veselí 20.10. 15:00
Sokol Žďár n. S. - C.S.Cargo HBC Jičín A 20.10. 16:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Dukla - Pepino SKP F-M 2.11. 12:00
Liberec - Karviná 2.11. 12:00
Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice 2.11. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Zubří 2.11. 13:30
Sokol Žďár n. S. - Talent Škoda JS Plzeň A 3.11. 10:45
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 3.11. 12:45

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí 9.11. 13:00
Velká Bystřice - Liberec 9.11. 15:30
HK Lovosice - Sokol Žďár n. S. 10.11. 12:00
Karviná - Dukla 10.11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - C.S.Cargo HBC Jičín A 10.11. 13:00
Zubří - Sokol Šťáhlavy 10.11. 15:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Dukla - Velká Bystřice 16.11. 12:00
Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice 16.11. 13:00
Liberec - Zubří 16.11. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 17.11. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Šťáhlavy 17.11. 12:30
Sokol Nové Veselí - Karviná 17.11. 14:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - Liberec 23.11. 13:00
Pepino SKP F-M - Talent Škoda JS Plzeň A 23.11. 13:00
Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí 23.11. 15:30
HK Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín A 24.11. 12:00
Karviná - Sokol Žďár n. S. 24.11. 13:00
Zubří - Dukla 24.11. 15:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Šťáhlavy 30.11. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Liberec 1.12. 11:00
HK Lovosice - Pepino SKP F-M 1.12. 12:00
Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 1.12. 12:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná 1.12. 13:00
Sokol Nové Veselí - Zubří 1.12. 14:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Liberec - Dukla 7.12. 13:00
Pepino SKP F-M - C.S.Cargo HBC Jičín A 7.12. 13:00
Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 7.12. 13:00
Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A 7.12. 15:30
Karviná - HK Lovosice 8.12. 13:00
Zubří - Sokol Žďár n. S. 8.12. 15:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Liberec - Sokol Nové Veselí 22.2. 13:00
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S. 22.2. 13:00
Velká Bystřice - HK Lovosice 22.2. 15:30
Karviná - Pepino SKP F-M 23.2. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Dukla 23.2. 13:00
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň A 23.2. 13:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Velká Bystřice 29.2. 10:00
Sokol Žďár n. S. - Liberec 29.2. 10:45
HK Lovosice - Zubří 29.2. 12:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 29.2. 12:45
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Šťáhlavy 29.2. 15:30
Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín A 1.3. 13:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Dukla - Sokol Žďár n. S. 7.3. 00:00
Liberec - Talent Škoda JS Plzeň A 7.3. 12:00
Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 7.3. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Nové Veselí 7.3. 13:00
Velká Bystřice - Karviná 7.3. 15:30
Zubří - Pepino SKP F-M 8.3. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 14.3. 10:45
HK Lovosice - Liberec 14.3. 12:00
Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín A 14.3. 15:30
Pepino SKP F-M - Sokol Šťáhlavy 15.3. 13:00
Karviná - Zubří 15.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Dukla 15.3. 15:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HK Lovosice 21.3. 00:00
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň A 21.3. 12:45
Liberec - Pepino SKP F-M 21.3. 13:00
Sokol Šťáhlavy - Karviná 21.3. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Žďár n. S. 22.3. 15:00
Zubří - Velká Bystřice 22.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 28.3. 12:00
Velká Bystřice - Sokol Šťáhlavy 28.3. 15:30
Pepino SKP F-M - Dukla 29.3. 00:00
Karviná - Liberec 29.3. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Žďár n. S. 29.3. 13:00
Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín A 29.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Dukla - Karviná 4.4. 00:00
Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 4.4. 10:45
C.S.Cargo HBC Jičín A - Talent Škoda JS Plzeň A 4.4. 11:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M 4.4. 12:45
Sokol Šťáhlavy - Zubří 4.4. 13:00
Liberec - Velká Bystřice 5.4. 12:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň A 25.4. 12:00
Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín A 25.4. 13:00
Velká Bystřice - Dukla 25.4. 15:30
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 26.4. 00:00
Karviná - Sokol Nové Veselí 26.4. 13:00
Zubří - Liberec 26.4. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP F-M 1.5. 13:00
Dukla - Zubří 2.5. 00:00
Sokol Žďár n. S. - Karviná 2.5. 10:45
Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 2.5. 12:45
Liberec - Sokol Šťáhlavy 2.5. 13:00
C.S.Cargo HBC Jičín A - HK Lovosice 3.5. 11:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Sokol Šťáhlavy - Dukla 9.5. 13:00
Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín A 9.5. 13:00
Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S. 9.5. 15:30
Pepino SKP F-M - HK Lovosice 10.5. 00:00
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A 10.5. 13:00
Zubří - Sokol Nové Veselí 10.5. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Dukla - Liberec 16.5. 00:00
Sokol Žďár n. S. - Zubří 16.5. 10:45
HK Lovosice - Karviná 16.5. 12:00
Sokol Nové Veselí - Sokol Šťáhlavy 16.5. 12:45
C.S.Cargo HBC Jičín A - Pepino SKP F-M 17.5. 11:00
Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice 17.5. 13:00