Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenci

jaro - 12. kolo - rozpis

Liberec - Pepino SKP F-M 17.2. 00:00
Dukla - HK Lovosice 17.2. 12:00
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 17.2. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň A 17.2. 15:00
HK Baník Most - Karviná 18.2. 12:15
Zubří - Jičín 18.2. 15:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Dukla 24.2. 12:00
Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí 24.2. 13:00
Karviná - Sokol Žďár n. S. 25.2. 00:00
HK Lovosice - HK Baník Most 25.2. 12:00
Zubří - Kopřivnice 25.2. 15:00
Jičín - Liberec 25.2. 16:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Talent Plzeň A - Kopřivnice 4.2. 10:30
Liberec - Zubří 3.3. 00:00
Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice 3.3. 11:00
Dukla - Jičín 3.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Karviná 3.3. 12:45
HK Baník Most - Pepino SKP F-M 4.3. 12:15

jaro - 15. kolo - rozpis

Liberec - Kopřivnice 17.3. 00:00
Karviná - Talent Plzeň A 18.3. 00:00
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S. 18.3. 11:00
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 18.3. 12:00
Jičín - HK Baník Most 18.3. 13:00
Zubří - Dukla 18.3. 15:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Dukla - Liberec 24.3. 12:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M 24.3. 12:45
Kopřivnice - Karviná 24.3. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Jičín 24.3. 17:00
HK Baník Most - Zubří 25.3. 12:15
Talent Plzeň A - HK Lovosice 25.3. 13:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Liberec - HK Baník Most 7.4. 00:00
Dukla - Kopřivnice 7.4. 12:00
HK Lovosice - Karviná 8.4. 12:00
Jičín - Sokol Nové Veselí 8.4. 13:00
Zubří - Sokol Žďár n. S. 8.4. 15:00
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A 19.5. 12:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Zubří 14.4. 12:45
Kopřivnice - HK Lovosice 14.4. 13:00
Sokol Žďár n. S. - Liberec 14.4. 17:00
Karviná - Pepino SKP F-M 15.4. 00:00
HK Baník Most - Dukla 15.4. 12:15
Talent Plzeň A - Jičín 15.4. 13:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Liberec - Sokol Nové Veselí 21.4. 00:00
Dukla - Sokol Žďár n. S. 21.4. 12:00
Pepino SKP F-M - HK Lovosice 22.4. 12:00
HK Baník Most - Kopřivnice 22.4. 12:15
Jičín - Karviná 22.4. 14:00
Zubří - Talent Plzeň A 22.4. 15:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Dukla 28.4. 12:45
Kopřivnice - Pepino SKP F-M 28.4. 13:00
Sokol Žďár n. S. - HK Baník Most 28.4. 17:00
Karviná - Zubří 29.4. 00:00
HK Lovosice - Jičín 29.4. 10:00
Talent Plzeň A - Liberec 29.4. 10:30

jaro - 21. kolo - rozpis

Liberec - Karviná 5.5. 00:00
Dukla - Talent Plzeň A 5.5. 12:00
Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice 5.5. 17:00
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí 6.5. 12:15
Jičín - Pepino SKP F-M 6.5. 13:00
Zubří - HK Lovosice 6.5. 15:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Pepino SKP F-M - Zubří 12.5. 10:00
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S. 12.5. 12:45
Kopřivnice - Jičín 12.5. 13:00
Karviná - Dukla 13.5. 00:00
HK Lovosice - Liberec 13.5. 10:00
Talent Plzeň A - HK Baník Most 13.5. 10:30