TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci V

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Žeravice nezadáno
Vsetín - Sokol Újezd u Brna 30 : 38
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 44 : 24
TJ FS Napajedla - Rožnov p.R. 11 : 38
Sokol Sokolnice - TJ D.Cerekev 30 : 26
Bohunice - HBC Olomouc 1966 30 : 30

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel 23.3. 14:00
TJ D.Cerekev - Sokol Ostrava 23.3. 15:00
TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice 23.3. 15:30
Sokol Újezd u Brna - Bohunice 23.3. 16:00
Žeravice - Vsetín 23.3. 16:00
HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla 23.3. 18:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 30.3. 10:00
HBC Olomouc 1966 - Rožnov p.R. 30.3. 11:00
TJ FS Napajedla - Sokol Újezd u Brna 30.3. 15:00
Vsetín - TJ D.Cerekev 31.3. 12:30
Sokol Sokolnice - TJ Tatran Litovel 31.3. 14:00
Bohunice - Žeravice 31.3. 15:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice 6.4. 14:00
TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 6.4. 15:00
TJ D.Cerekev - Bohunice 6.4. 15:00
TJ Cement Hranice - Vsetín 6.4. 17:30
Žeravice - TJ FS Napajedla 7.4. 16:00
Sokol Újezd u Brna - HBC Olomouc 1966 7.4. 16:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice 27.4. 10:00
TJ FS Napajedla - TJ D.Cerekev 27.4. 15:00
Žeravice - HBC Olomouc 1966 27.4. 16:00
Sokol Újezd u Brna - Rožnov p.R. 28.4. 12:00
Vsetín - TJ Tatran Litovel 28.4. 14:30
Bohunice - TJ Cement Hranice 28.4. 15:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 4.5. 14:00
TJ Tatran Litovel - Bohunice 4.5. 15:00
TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966 4.5. 15:00
Žeravice - Sokol Újezd u Brna 4.5. 16:00
TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla 4.5. 17:30
Sokol Sokolnice - Vsetín 5.5. 14:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Vsetín - Sokol Ostrava 11.5. 13:30
TJ FS Napajedla - TJ Tatran Litovel 11.5. 15:00
HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice 11.5. 16:00
Sokol Újezd u Brna - TJ D.Cerekev 12.5. 12:00
Bohunice - Sokol Sokolnice 12.5. 15:00
Žeravice - Rožnov p.R. 12.5. 16:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Bohunice 18.5. 10:00
Rožnov p.R. - Vsetín 18.5. 14:00
TJ D.Cerekev - Žeravice 18.5. 15:00
TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 18.5. 15:00
TJ Cement Hranice - Sokol Újezd u Brna 18.5. 17:30
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla 19.5. 14:00