Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci V

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice 35 : 17
TJ Holešov - Žeravice 25 : 28
Házená Paskov - Maloměřice 25 : 24
Vsetín - TJ FS Napajedla 27 : 28
HBC Olomouc 1966 - Sokol Ostrava 44 : 36
Zlín - Handball Brno 19.4. 11:30

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - Vsetín 14.3. 13:30
Házená Paskov - Sokol Sokolnice 14.3. 15:00
Zlín - Sokol Ostrava 15.3. 11:00
Nové Bránice - Handball Brno 15.3. 14:30
TJ Holešov - Maloměřice 15.3. 16:00
HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla 15.3. 16:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Maloměřice - Nové Bránice 21.3. 09:00
Sokol Sokolnice - Zlín 21.3. 14:00
Handball Brno - Žeravice 21.3. 14:30
TJ FS Napajedla - Házená Paskov 21.3. 17:00
Vsetín - HBC Olomouc 1966 22.3. 12:30
Sokol Ostrava - TJ Holešov 22.3. 14:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Házená Paskov - Vsetín 28.3. 15:00
Žeravice - Maloměřice 28.3. 16:00
Zlín - TJ FS Napajedla 29.3. 13:00
Nové Bránice - Sokol Ostrava 29.3. 14:30
TJ Holešov - Sokol Sokolnice 29.3. 15:00
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 29.3. 18:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Maloměřice - Handball Brno 4.4. 09:00
Sokol Sokolnice - Nové Bránice 4.4. 14:00
TJ FS Napajedla - TJ Holešov 4.4. 15:00
TJ Cement Hranice - Házená Paskov 4.4. 18:00
Vsetín - Zlín 5.4. 12:30
Sokol Ostrava - Žeravice 5.4. 14:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Žeravice - Sokol Sokolnice 25.4. 14:00
Handball Brno - Sokol Ostrava 25.4. 14:30
Házená Paskov - HBC Olomouc 1966 25.4. 15:00
Zlín - TJ Cement Hranice 25.4. 15:00
Nové Bránice - TJ FS Napajedla 26.4. 14:30
TJ Holešov - Vsetín 26.4. 15:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

TJ FS Napajedla - Žeravice 2.5. 15:00
TJ Cement Hranice - TJ Holešov 2.5. 18:00
Vsetín - Nové Bránice 3.5. 12:30
Sokol Sokolnice - Handball Brno 3.5. 14:00
Sokol Ostrava - Maloměřice 3.5. 14:00
HBC Olomouc 1966 - Zlín 3.5. 16:00

jaro 2020 - 23. kolo - rozpis

Maloměřice - Sokol Sokolnice 9.5. 12:30
Žeravice - Vsetín 9.5. 14:00
Handball Brno - TJ FS Napajedla 9.5. 14:30
Nové Bránice - TJ Cement Hranice 10.5. 14:30
Zlín - Házená Paskov 10.5. 15:00
TJ Holešov - HBC Olomouc 1966 10.5. 15:00

jaro 2020 - 24. kolo - rozpis

TJ FS Napajedla - Maloměřice 16.5. 15:00
Házená Paskov - TJ Holešov 16.5. 18:00
TJ Cement Hranice - Žeravice 16.5. 18:00
Vsetín - Handball Brno 17.5. 12:30
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava 17.5. 14:00
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice 17.5. 16:00

jaro 2020 - 25. kolo - rozpis

Maloměřice - Vsetín 27 : 22
Žeravice - HBC Olomouc 1966 18 : 41
TJ Holešov - Zlín 23 : 24
Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla 39 : 36
Handball Brno - TJ Cement Hranice 22.3. 16:00
Nové Bránice - Házená Paskov 19.4. 14:30