Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SZČ

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Košutka - VŠ Plzeň 14.3. 17:00
Jablonec - Šťáhlavy 14.3. 17:00
Ústí n.L. - Ml. Boleslav 15.3. 14:00
Loko Louny - Dukla B 15.3. 17:00
HK Lovosice B - Liberec 15.3. 17:00
Libčice n. Vlt. - HK B Most 15.3. 17:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt. 21.3. 10:00
HK B Most - Loko Louny 21.3. 14:00
Dukla B - HK Lovosice B 21.3. 16:00
Liberec - Jablonec 21.3. 17:00
Šťáhlavy - Košutka 21.3. 17:00
VŠ Plzeň - Ústí n.L. 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Jablonec - Dukla B 28.3. 17:00
Košutka - Liberec 28.3. 17:00
Ústí n.L. - Šťáhlavy 29.3. 14:00
VŠ Plzeň - Ml. Boleslav 29.3. 16:00
HK Lovosice B - HK B Most 29.3. 16:00
Loko Louny - Libčice n. Vlt. 29.3. 17:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Ml. Boleslav - Loko Louny 4.4. 10:00
HK B Most - Jablonec 4.4. 15:00
Dukla B - Košutka 4.4. 16:00
Šťáhlavy - VŠ Plzeň 4.4. 17:00
Liberec - Ústí n.L. 5.4. 16:00
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B 5.4. 18:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Šťáhlavy - Ml. Boleslav 25.4. 17:00
Košutka - HK B Most 25.4. 17:00
Jablonec - Libčice n. Vlt. 25.4. 18:30
Ústí n.L. - Dukla B 26.4. 14:00
HK Lovosice B - Loko Louny 26.4. 16:00
VŠ Plzeň - Liberec 26.4. 16:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Dukla B - VŠ Plzeň 2.5. 16:00
Loko Louny - Jablonec 2.5. 17:00
Liberec - Šťáhlavy 2.5. 17:00
Ml. Boleslav - HK Lovosice B 3.5. 17:00
Libčice n. Vlt. - Košutka 3.5. 17:00
HK B Most - Ústí n.L. 3.5. 18:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Ústí n.L. - Libčice n. Vlt. 9.5. 15:00
Jablonec - HK Lovosice B 9.5. 17:00
Liberec - Ml. Boleslav 9.5. 17:00
Košutka - Loko Louny 9.5. 17:00
Šťáhlavy - Dukla B 9.5. 17:00
HK B Most - VŠ Plzeň 10.5. 18:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Dukla B - Liberec 16.5. 16:00
HK Lovosice B - Košutka 17.5. 16:00
Ml. Boleslav - Jablonec 17.5. 17:00
Loko Louny - Ústí n.L. 17.5. 17:00
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň 17.5. 17:00
HK B Most - Šťáhlavy 17.5. 18:00