Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga muži

jaro - 12. kolo - rozpis

Tatran Litovel - S.Vršovice 17.2. 17:00
Dvůr Králové - Náchod 17.2. 18:00
HK Bystřice p.H. - Jičín B 18.2. 11:00
Chodov - Házená L.Hustopeče 18.2. 16:30

jaro - 13. kolo - rozpis

Náchod - S.Vršovice 24.2. 16:00
HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 25.2. 11:00
Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice 25.2. 11:00
HC Zlín - Chodov 25.2. 16:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Tatran Litovel - Náchod 3.3. 17:00
Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče 3.3. 18:00
Velká Bystřice - HC Zlín 4.3. 10:30
Chodov - Jičín B 4.3. 16:30

jaro - 15. kolo - rozpis

HK Bystřice p.H. - Chodov 18.3. 11:00
Házená L.Hustopeče - S.Vršovice 18.3. 11:00
HC Zlín - Dvůr Králové 18.3. 16:00
Jičín B - Velká Bystřice 18.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Náchod - Házená L.Hustopeče 24.3. 16:00
S.Vršovice - HC Zlín 24.3. 16:00
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H. 24.3. 17:30
Dvůr Králové - Jičín B 24.3. 18:00

jaro - 17. kolo - rozpis

HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 8.4. 11:00
HC Zlín - Náchod 8.4. 16:00
Chodov - Tatran Litovel 8.4. 16:30
Jičín B - S.Vršovice 8.4. 17:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Náchod - Jičín B 14.4. 16:00
S.Vršovice - HK Bystřice p.H. 14.4. 16:00
Tatran Litovel - Házená L.Hustopeče 14.4. 17:00
Velká Bystřice - Chodov 15.4. 10:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Velká Bystřice - Tatran Litovel 22.4. 10:30
HK Bystřice p.H. - Náchod 22.4. 11:00
HC Zlín - Házená L.Hustopeče 22.4. 16:00
Chodov - Dvůr Králové 22.4. 16:30

jaro - 20. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Jičín B 28.4. 11:00
S.Vršovice - Chodov 28.4. 16:00
Tatran Litovel - HC Zlín 28.4. 17:00
Dvůr Králové - Velká Bystřice 28.4. 18:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Dvůr Králové - Tatran Litovel 5.5. 18:00
Velká Bystřice - S.Vršovice 6.5. 11:00
HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče 6.5. 11:00
Chodov - Náchod 6.5. 16:30
Jičín B - HC Zlín 6.5. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Náchod - Velká Bystřice 12.5. 16:00
S.Vršovice - Dvůr Králové 12.5. 16:00
Tatran Litovel - Jičín B 12.5. 17:00
HC Zlín - HK Bystřice p.H. 13.5. 16:00