Program soutěže 1.liga muži

jaro - 12. kolo - rozpis

Olomouc - Talent Plzeň "B" nezadáno
Dvůr Králové - Chodov 18.2. 17:00
HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921 19.2. 11:00
Liberec - HC Zlín 19.2. 15:00
Jičín "B" - SK Velká Bystřice 19.2. 17:00
Sokol Ostrava - Náchod 19.2. 17:00

jaro - 13. kolo - rozpis

HC Zlín - Olomouc nezadáno
Náchod - Chodov 25.2. 16:00
SK Velká Bystřice - Liberec 25.2. 17:30
HBC Strakonice 1921 - Jičín "B" 25.2. 18:00
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové 26.2. 11:00
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava 26.2. 13:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Olomouc - SK Velká Bystřice nezadáno
Liberec - HBC Strakonice 1921 4.3. 15:00
Dvůr Králové - Náchod 4.3. 17:00
Chodov - Talent Plzeň "B" 5.3. 17:00
Jičín "B" - HK Bystřice p.H. 5.3. 17:00
Sokol Ostrava - HC Zlín 5.3. 17:00

jaro - 15. kolo - rozpis

HBC Strakonice 1921 - Olomouc nezadáno
SK Velká Bystřice - Sokol Ostrava 11.3. 17:30
HK Bystřice p.H. - Liberec 12.3. 11:00
Talent Plzeň "B" - Náchod 12.3. 11:00
HC Zlín - Chodov 12.3. 16:00
Jičín "B" - Dvůr Králové 12.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Olomouc - HK Bystřice p.H. nezadáno
Náchod - HC Zlín 18.3. 16:00
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B" 18.3. 17:00
Liberec - Jičín "B" 19.3. 13:00
Chodov - SK Velká Bystřice 19.3. 17:00
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921 19.3. 17:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Jičín "B" - Olomouc nezadáno
Liberec - Dvůr Králové 25.3. 13:00
SK Velká Bystřice - Náchod 25.3. 17:30
HBC Strakonice 1921 - Chodov 25.3. 18:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 26.3. 11:00
HC Zlín - Talent Plzeň "B" 26.3. 15:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Olomouc - Liberec nezadáno
Náchod - HBC Strakonice 1921 1.4. 16:00
Dvůr Králové - HC Zlín 1.4. 17:00
Talent Plzeň "B" - SK Velká Bystřice 2.4. 16:00
Chodov - HK Bystřice p.H. 2.4. 17:00
Sokol Ostrava - Jičín "B" 2.4. 17:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Olomouc - Dvůr Králové nezadáno
SK Velká Bystřice - HC Zlín 8.4. 17:30
HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň "B" 8.4. 18:00
HK Bystřice p.H. - Náchod 9.4. 11:00
Liberec - Sokol Ostrava 9.4. 16:00
Jičín "B" - Chodov 9.4. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Sokol Ostrava - Olomouc nezadáno
Náchod - Jičín "B" 22.4. 16:00
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice 22.4. 17:00
HC Zlín - HBC Strakonice 1921 23.4. 16:00
Talent Plzeň "B" - HK Bystřice p.H. 23.4. 16:00
Chodov - Liberec 23.4. 17:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Olomouc - Chodov nezadáno
Liberec - Náchod 29.4. 14:00
SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921 29.4. 17:30
HK Bystřice p.H. - HC Zlín 30.4. 11:00
Sokol Ostrava - Dvůr Králové 30.4. 17:00
Jičín "B" - Talent Plzeň "B" 1.5. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Náchod - Olomouc nezadáno
HC Zlín - Jičín "B" 6.5. 00:00
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 6.5. 17:00
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H. 6.5. 17:30
Chodov - Sokol Ostrava 7.5. 17:00
Talent Plzeň "B" - Liberec 8.5. 12:00