Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starší dorostenci Č

podzim - 14. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - HBC Strakonice 1921 nezadáno
TJ Sokol Úvaly - Liberec 28 : 33
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny 16.12. 09:00
L.Vršovice - Chodov 16.12. 15:00
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice 16.12. 15:00
Náchod - 1.HK Dvůr Králové 16.12. 17:00
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč 17.12. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Liberec - TJ Sokol Bělá 17.2. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny 17.2. 13:00
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice 17.2. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly 18.2. 09:00
Chodov - TJ Kutná Hora 18.2. 14:15
L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 18.2. 17:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Náchod - ELP Jablonec 24.2. 13:00
TJ Sokol Bělá - Chodov 24.2. 15:00
1.HC Pardubice - Liberec 24.2. 15:30
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové 24.2. 16:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice 25.2. 00:00
TJ Kutná Hora - Sp.MAS Sezimovo Ústí 25.2. 09:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Liberec - HBC Strakonice 1921 3.3. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly 3.3. 13:00
1.HK Dvůr Králové - TJ Kutná Hora 3.3. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá 4.3. 09:00
Chodov - 1.HC Pardubice 4.3. 14:15
ELP Jablonec - Loko Louny 4.3. 15:00

jaro - 19. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 17.3. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Chodov 17.3. 15:30
TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč 18.3. 09:00
Loko Louny - Náchod 18.3. 12:00
1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 18.3. 13:30
L.Vršovice - ELP Jablonec 18.3. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

Náchod - L.Vršovice 24.3. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá 24.3. 13:00
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly 24.3. 15:00
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice 24.3. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921 25.3. 09:00
Chodov - Liberec 25.3. 16:30

jaro - 21. kolo - rozpis

Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí 7.4. 00:00
HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové 7.4. 15:30
TJ Sokol Úvaly - Náchod 7.4. 16:00
TJ Kutná Hora - ELP Jablonec 8.4. 09:00
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč 8.4. 13:30
L.Vršovice - Loko Louny 8.4. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Náchod - TJ Kutná Hora 14.4. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - HBC Strakonice 1921 14.4. 13:00
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 14.4. 14:30
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá 14.4. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Liberec 14.4. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov 15.4. 09:00

jaro - 23. kolo - rozpis

Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč 21.4. 00:00
TJ Sokol Bělá - Náchod 21.4. 15:00
TJ Sokol Úvaly - L.Vršovice 21.4. 16:00
TJ Kutná Hora - Loko Louny 21.4. 16:00
1.HC Pardubice - ELP Jablonec 22.4. 13:30
Chodov - 1.HK Dvůr Králové 22.4. 14:15

jaro - 24. kolo - rozpis

ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov 28.4. 13:00
Loko Louny - TJ Sokol Bělá 28.4. 14:30
ELP Jablonec - HBC Strakonice 1921 28.4. 15:00
Náchod - 1.HC Pardubice 28.4. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí 28.4. 15:00
L.Vršovice - TJ Kutná Hora 29.4. 17:00

jaro - 25. kolo - rozpis

Liberec - ELP Jablonec 5.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice 5.5. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Náchod 5.5. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč 6.5. 09:00
TJ Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly 6.5. 09:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 6.5. 13:30

jaro - 26. kolo - rozpis

Náchod - Liberec 12.5. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové 12.5. 13:00
Loko Louny - HBC Strakonice 1921 12.5. 14:30
ELP Jablonec - Chodov 12.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá 12.5. 16:00
L.Vršovice - 1.HC Pardubice 13.5. 17:00

jaro - 27. kolo - rozpis

Liberec - Loko Louny 19.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - TJ Kutná Hora 19.5. 15:00
HBC Strakonice 1921 - L.Vršovice 19.5. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec 20.5. 09:00
Chodov - Náchod 20.5. 16:30
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 20.5. 17:30

jaro - 28. kolo - rozpis

Loko Louny - Chodov 26.5. 14:30
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové 26.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921 26.5. 16:00
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí 26.5. 17:00
L.Vršovice - Liberec 27.5. 00:00
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice 27.5. 09:00

jaro - 29. kolo - rozpis

Liberec - TJ Sokol Úvaly 10.3. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec 10.3. 13:00
1.HK Dvůr Králové - Náchod 10.3. 15:00
HBC Strakonice 1921 - TJ Kutná Hora 10.3. 15:30
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá 11.3. 11:00
Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí 11.3. 14:30
Chodov - L.Vršovice 11.3. 16:30

jaro - 30. kolo - rozpis

L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 10.2. 13:00
TJ Sokol Bělá - HBC Strakonice 1921 10.2. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Chodov 10.2. 16:00
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč 10.2. 17:00
TJ Kutná Hora - Liberec 11.2. 09:00
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové 11.2. 17:00